ex-EPSILON pod banderą K1CK

Inne
ex-EPSILON pod banderą K1CK

Były zespół EPSILON, który występował w ostatnich tygodniach pod banderą Eu4ia znalazł nowego pracodawcę — portugalską organizację gamingową K1CK. Jonathan "MusambaN1" Torrent i spółka zdążyli już odnieść pierwsze zwycięstwo pod nowym szyldem w meczu przeciwko Space Soldiers, rozgrywanym w ramach Operation Kinguin #2.

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych portugalskich e-sportowych organizacji ogłosiła, że wzięła pod swe skrzydła nowy zespół Counter-Strike: Global Offensive. Jak się okazało, od teraz barwy K1CK będą reprezentować byli podopieczni EPSILON. W ostatnim czasie zawodnicy ci występowali pod banderą Eu4ia. Po kilku tygodniach poszukiwania nowego domu postanowili wreszcie związać się z K1CK. Jonathan "MusambaN1" Torrent i jego koledzy mieli już okazję sprawdzić się pod banderą nowej organizacji podczas rozgrywengo meczu w ramach Operation Kinguin #2 przeciwko Space Soldiers. Mecz zakończył się dla nich pomyślnym wynikiem 2:0.

 

"Po kilku tygodniach analizowania różnych ofert napływających z różnych stron świata to właśnie K1CK przedstawił nam tę, z której od razu zdecydowaliśmy się skorzystać. Uzgodnione warunki pozwolą nam komfortowo razem pracować. Mamy ambicję i wolę walki, a także chęć zaangażowania się w tę nową dla nas przygodę. Jesteśmy przekonani, że K1CK to organizacja, która pomaga swoim graczom, z kolei pozwala nam skupić się na grze i nie martwić się o nic innego. Chciałbym podziękować K1CK za danie nam tej szansy, a także wszystkim, którzy nas wspierają". - powiedział Alejandro "Alex" Masanet, kapitan drużyny.

 

 

Aktualny skład K1CK:

 

  • Francesc "donQ" Savall Garcia
  • Alejandro "ALEX" Masanet
  • Omar "arki" Chakkor
  • Aitor "SOKER" Fernández
  • Jonathan "MusambaN1" Torrent

 

Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze