Polecamy:  W sobotę i niedzielę półfinały oraz finał Pucharu Polski koszykarzy, walka Zimnoch-Mollo, a także decydujące mecze turniejów tenisowych w Rio i Wrocławiu na antenach Polsatu Sport i w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

 

2016-02-19: Piątek

 

07.30     Siatkówka plażowa – World  Tour Kish Island,  półfinały mężczyzn (Polsat Sport Extra/IPLA)
11.30     Siatkówka plażowa – World Tour Kish Island,  mecz o 3. miejsce mężczyzn i finał (Polsat Sport Extra/IPLA)
17.30     Tenis – ATP 500 Rio Open, mecze ćwierćfinałowe (Polsat Sport Extra/IPLA)
18.00     Siatkówka – PlusLiga, Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom (Polsat Sport/IPLA)
18.00     Koszykówka – Puchar Polski Koszykarzy, 1/4 finału PPM: Stelmet BC Zielona Góra - Asseco Gdynia (polsatsport.pl/IPLA)
20.30   Koszykówka – Puchar Polski Koszykarzy, 1/4 finału PPM: Anwil Włocławek - Polfarmex Kutno (polsatsport.pl/IPLA)                                                             

 

2016-02-20: Sobota

 

12.30     Tenis – Wroclaw Open , 12.30 studio, 13.00 I i II półfinał singla (Polsat Sport Extra/IPLA)
14.45     Siatkówka – PlusLiga, Lotos Trefl Gdańsk - Jatrzębski Węgiel (Polsat Sport/IPLA)
15.30     Koszykówka – Puchar Polski w koszykówce, I półfinał (Polsat Sport News/IPLA)
17.30     Piłka ręczna – Superliga PGNiG, Zagłębie Lubin - Vistal Gdynia (Polsat Sport/IPLA)
17.30     Tenis – WTA Rio, I półfinał (Polsat Sport Extra/IPLA)
18.00     Koszykówka – Puchar Polski w koszykówce, II półfinał (Polsat Sport News/IPLA)
20.00     Boks – Gala boksu zawodowego Legionowo; Zimnoch - Mollo (Polsat Sport/IPLA)

20.00     Siatkówka – PlusLiga, Asseco Resovia Rzeszów - Łuczniczka Bydgoszcz (Polsat Sport Extra/IPLA)
20.00     Tenis – WTA Rio, II półfinał (Polsat Sport News/IPLA)

23.00     Tenis - ATP 500 Rio Open, mecze półfinałowe (Polsat Sport Extra/IPLA)
                                                                                         

 

2016-02-21: Niedziela

 

14.30     Piłka nożna – Liga holenderska, Ajax Amsterdam - Excelsior (Polsat Sport Extra/IPLA)
14.45     Siatkówka – Orlen Liga, BKS Aluprof Bielsko-Biała - Chemik Police (Polsat Sport/IPLA)
15.30     Tenis – Wroclaw  Open, 15.30 studio, 16.00 finał singla (Polsat Sport News/IPLA)
16.40     Piłka nożna  – Liga  holenderska, Feyenoord - Roda JC (Polsat Sport Extra/IPLA)
17.30     Piłka ręczna – Superliga  PGNiG, MMTS Kwidzyn - Górnik Zabrze (Polsat Sport/IPLA)
19.30     Koszykówka – Puchar  Polski w koszykówce, Finał (Polsat Sport New/IPLAs)
19.30     Tenis – WTA Rio, finał (Polsat Sport Extra/IPLA)
22.30     Tenis – ATP  500 Rio Open, finał (Polsat Sport Extra/IPLA).