Virtus.pro trenuje przed IEM Katowice

E-sport
Virtus.pro trenuje przed IEM Katowice

Drużyna Virtus.pro do serca wzięła sobie ostatnio osiągane niezbyt dobre rezultaty. W celu poprawy mankamentów w grze przed zbliżającymi się Finałami IEM Katowice 2016, Filip 'NEO' Kubski i jego kompani rozpoczęli bootcamp w Warszawie, w specjalnie wynajętym do tego celu mieszkaniu.

Najlepsza polska formacja Counter-Strike: Global Offensive i jednocześnie jedyni reprezentanci naszego kraju podczas zbliżających się światowych finałów Intel Extreme Masters w Katowicach - Virtus.pro, przygotowują się do marcowego turnieju w Warszawie. Tam zdecydowali się zorganizować bootcamp w specjalnie wynajętym do tego celu mieszkaniu. Fani drużyny mogą śledzić poczynania swoich idoli, gdyż zawodnicy chętnie dzielą się nowinkami na łamach swoich oficjalnych profili w mediach społecznościowych. Wiadomo również, że wspomniany wynajęty lokal pozostanie miejscem treningów biało-czerwonych na dłuższy czas.

Sama idea zorganizowania bootcamp'u przed Mistrzostwami w Katowicach wydaje się jak najbardziej uzasadniona. W ostatnim czasie Virtus.pro nie odnotowuje zbyt dobrych wyników zarówno w meczach internetowych, jak i w rozgrywkach offline. Pozostaje mieć nadzieję, że wspólnie spędzony czas pozwoli zawodnikom poprawić wszelkie mankamenty w grze. 

 

 

Bootcamp. Dzisiaj konfiguracja, a od jutra dominacja.

Posted by Wiktor "TaZ" Wojtas on 19 luty 2016

 

 

Dobra dyspozycja na pewno pozwoli naszym rodakom z większymi nadziejami podejść do zmagań w Fazie Grupowej, gdzie czekają na nich prawdziwi giganci światowej sceny Counter-Strike: Global Offensive, jak Astralis, FaZe Clan, Team EnVyUs, czy zaskakujące w ostatnim czasie Tempo Storm. Ewentualny awans polaków do dalszej fazy rozgrywek będzie dużym wyczynem i jednocześnie może w konsekwencji poskutkować powtórką scenariusza z pamiętnego EMS ONE z 2014 roku.

Wojciech Podgórski
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie