Wokół Kortu: Tenisista jest niczym samotny żeglarz na Pacyfiku

Tenis

Tenisista, który wychodzi na kort poddany jest rozmaitym emocjom. Jest niczym samotny żeglarz, który przemieszcza się po wodach Pacyfiku. Musi być odporny na okrzyki, na stres związany z grą. Pojawia się pytanie - zachowywać się naturalnie czy zakładać maskę? O tym w programie Wokół Kortu rozmawiają Katarzyna Nowak i Tomasz Lorek.

Prowadzący zabawili się dziś w psychologów. Rozebrali na czynniki pierwsze osobowość Rogera Federera. Zastanawiali się między innymi nad przesłaniem jego łez po przegranej z Rafaelem Nadalem. Nad tym, że chwilą swojej słabości skradł Hiszpanowi show, nad tym, że nie umie przegrywać i nad tym czy aby te łzy były do końca prawdziwe. Bo fakty są takie, że Szwajcar to jedna wielka zagadka - nikt nie wie jaki jest naprawdę.

Pod lupę został wzięty także Lleyton Hewitt, czyli stuprocentowy facet, syn australijskiego futbolisty, który stanowi kontrast dla tego ugłaskanego tenisowego środowiska. On nie udaje - co na wątrobie, to na języku. Podobnym typem jest Novak Djoković, znany ze swojej dzikiej radości. Nick Kyrgios z kolei rozmawia sam ze sobą, a czasem wdaje się nawet w dyskusję z kibicami obserwujacymi go z trybun. Ci panowie wymykają się schematom. Ciekawi dalszego ciagu?

Cały odcinek Wokół Kortu do obejrzenia w załączonym materiale wideo.

Katarzyna Nowak, Tomasz Lorek, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze