Fnatic najlepsze na Barcelona CS:GO Invitational

E-sport
@Fnatic

Faworyci do zwycięstwa podczas turnieju CS:GO na IEM Katowice – szwedzka formacja Fnatic – zwyciężyła w rozgrywkach Barcelona CS:GO Invitational. Szwedzi w wielkim finale pokonali ekipę Astralis.

Zarówno gracze Fnatic jak i Astralis pokazali się w stolicy Katalonii z bardzo dobrej strony. Oba zespoły sprawnie rozprawiały się z swoimi przeciwnikami, torując sobie drogę do wielkiego finału turnieju.

Spotkanie finałowe rozpoczęło się na piaskach de_dust2. Od początku rywalizacja była bardzo zacięta, a obie drużyny nie chciały dać za wygraną. Ostatecznie, bardzo zbliżony wynik 16:14 dał pierwszy punkt meczowy zawodnikom szwedzkiej formacji.

Po zmianie map na de_inferno, po raz kolejny mogliśmy podziwiać bardzo zaciętą batalię w wykonaniu obu zespołów. W pierwszej połowie, zawodnicy Fnatic prowadzili zaledwie jedną rundą (8:7 w pierwszej połowie – przyp. red.). Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 16:13 I to właśnie Szwedzi mogli się cieszyć z zgarnięcia ponad 30 000 dolarów.