IBB Polonia w finale siatkarskiego Pucharu Anglii

Siatkówka
IBB Polonia w finale siatkarskiego Pucharu Anglii
fot. materiały prasowe

Siatkarze IBB Polonia Londyn zagrają w finale Pucharu Anglii (National Cup). Rywalem podopiecznych Vangelisa Koutouleasa będzie Team Northumbria.

O awans do finału rozgrywek pucharowych, IBB Polonia zagrała z ostatnią drużyną w tabeli ligi Super 8 czyli Malory Eagles. Ekipa z południowego Londynu była wyjątkowo zmobilizowana, chcąc sprawić niespodziankę, ale dobrze dysponowani gospodarze nie zamierzali być zbyt gościnni. Wygrali zdecydowanie, awansując do finału National Cup pierwszy raz od 2012 roku.

IBB Polonia – Malory Eagles 3-0 (25:19, 25:15, 25:20)

Po meczu powiedzieli:

Trener IBB Polonia Vangelis Koutouleas: - Wygraliśmy bardzo ważny mecz, ale jak zawsze powtarzam, że to tylko jeden krok w wędrówce przez obecny sezon. Pracujemy dalej, nie spoczywamy na laurach. Przed nami spotkania z wymagającymi rywalami.   

Kapitan IBB Polonia Bartek Kisielewicz: - Bardzo cieszymy się z tego zwycięstwa. To potwierdzenie tego, jak pracujemy na treningach od początku tego sezonu. Przed nami szansa na zdobycie pierwszego w tym sezonie trofeum. Chcemy wygrać mecz z Team Northumbria.

Prezes IBB Polonia Bartek Łuszcz: - Cieszę się razem z całą drużyną i sztabem szkoleniowym. W imieniu nas wszystkich dziękuję za wsparcie sponsorom i fanom z Klubu Kibica. Atmosfera na meczu była wspaniała. O szczegółach dotyczących finału będziemy informować na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Finał rozgrywek o Puchar Anglii (National Cup) odbędzie się w sobotę, 2 kwietnia w Narodowym Centrum Siatkówki w Kettering (Thurston Dr, NN15 6PB).

Informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze