Minise dołącza do Lounge Gaming

E-sport
Minise dołącza do Lounge Gaming

Sensacyjna zmiana zaszła w szeregach jednej z najlepszych polskich formacji Counter-Strike: Global Offensive - Lounge Gaming. Po wielomiesięcznym rozstaniu zawodnicy postanowili odbudować dobre relacje ze swoim byłym kompanem — Jackiem 'minise' Jeziakiem. Po kilku meczach w roli stand-in'a Minise podpisał kontrakt z organizacją i oficjalnie stał się jej pełnoprawnym członkiem.

Dla jednych wiadomość na miarę sensacji, dla drugich 'oczywista oczywistość". Powrót Jacka 'minise' Jeziaka do Lounge Gaming stał się faktem. Zawodnik znów postanowił połączyć siły ze swoimi dawnymi kompanami, aby spróbować szczęścia w międzynarodowych rozgrywkach Counter-Strike: Global Offensive. CSGL to jeden z czołowych polskich formacji, a jednym z jego reprezentantów był do niedawna Oskar 'osharish' Stenborowski. Jego przygoda z profesjonalnym gamingiem nie trwałą jednak zbyt długo. Drużyna zadecydowała przed trzema tygodniami, że najlepszym wyjściem będzie rozstanie z 18-letnim utalentowanym graczem. Głównym powodem miał być brak doświadczenia. Odnośnie całej sprawy organizacja zamieściła na swoim oficjalnym profilu Facebook wpis z zawartymi w nim oświadczeniami zawodników.

 

 

 

We're happy to announce our fifth player, Jacek 'minise' Jeziak!This may come as no surprise, since he's been a...

Posted by LoungeGaming on 21 luty 2016

 

 

Długo trwały spekulacje na temat tego, kto zastąpi Oskarisha w osłabionym zespole Pawła 'innocent' Mocka. Wśród zainteresowanych sceną CS:GO osób jedni byli pewni, że następcą musi zostać dawna ikona formacji — Jacek 'minise' Jeziak. Inni zaś twierdzili, że po konflikcie sprzed wielu miesięcy jest to wręcz niemożliwe. Szybko okazało się jednak, że Minise zaczął występować u boku dobrze znanych mu kolegów z dawnych czasów roli stand-in'a i co więcej ... z pozytywnym skutkiem. To ostatecznie skłoniło członków drużyny do próby odbudowania dobrych relacji. W efekcie doszło do podpisania kontraktu. Mając na uwadze obecny kształt polskiej sceny CS:GO, zakontraktowanie Jacka 'minise' Jeziaka był prawdopodobnie najlepszym z możliwych wyborów.

 

 

Obecny skład Lounge Gaming prezentuje się następująco:

 

  • Grzegorz „szpero” Dziamałek
  • Michał „MICHU” Müller
  • Paweł „innocent” Mocek
  • Mikołaj „mouz” Karolewski
  • Jacek „minise” Jeziak
Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze