Zatorski wystawia broniąc! Atak Gladyra z pierwszego tempa! (WIDEO)

Siatkówka
Zatorski wystawia broniąc! Atak Gladyra z pierwszego tempa! (WIDEO)
fot. CyfraSport

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle to w tym sezonie najbardziej kompletny zespół PlusLigi. Kędzierzynianie są w tym sezonie bezkonkurencyjni i przodują lidze z wielką przewagą. Najlepszy dowód na płynność ich gry? Środkowy Jurij Gladyr kończy ataki bezpośrednio po... obronie libero Pawła Zatorskiego!

ZAKSA przedłużyła właśnie swoją serię zwycięstw w PlusLidze do jedenastu po tym, jak gładko rozprawiła się 3:0 z BBTS-em Bielsko-Biała na jego parkiecie. Lider PlusLigi nie mógł mieć problemów, gdy wychodziły mu takie akcje! ZAKSA przeniosła pojęcie kontrataku na wyższy poziom. Gospodarze próbowali z prawego skrzydła i spróbowali kiwki, jednak blokujących znakomicie asekurował Paweł Zatorski.

Mogło się wydawać, że ZAKSA stworzy sobie tym samym okazję do kontry i ją zbuduje, jednak... już podbicie piłki libero reprezentacji Polski okazało się idealną wystawą! Wszystko za sprawą Jurija Gladyra, który nie zastanawiał się zbyt długo i znajdując się niemalże tyłem do siatki zaryzykował i skończył już z pierwszego tempa. Kolektyw!

 

ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie