Innocent i Szpero wystąpią w barwach Team YP

E-sport
Innocent i Szpero wystąpią w barwach Team YP

Dwaj znani polscy zawodnicy Counter-Strike: Global Offensive grający na co dzień w drużynie Lounge Gaming — Paweł 'innocent' Mocek oraz Grzegorz 'szpero' Dziamałek, wystąpią w kwalifikacjach do MLG Columbus pod banderą Team YP, gdzie zastępować będą dwóch członków ekipy, którzy mieli problem z uzyskaniem wiz przed wyjazdem do USA.

Już niebawem odbędą się kwalifikacje do prestiżowego turnieju Counter-Strike: Global Offensive ragi Major - MLG Columbus. Wśród uczestników tych zmagań znajduje się rosyjska drużyna — Team YP. Jak się okazało, przed reprezentantami naszych sąsiadów pojawiła się nie lada przeszkoda, bowiem dwóch zawodników - Dmitryi „s0tF1k” Forostyanko oraz Dmitryi „Dima” Bandurka, nie otrzymało wiz i nie mogą się oni udać się do Stanów Zjednoczonych. Co ciekawe, na ratunek swoim kolegom po fachu ruszają dwaj znani gracze Lounge Gaming i jednocześnie przyjaciele od wielu lat — Paweł 'innocent' Mocek oraz Grzegorz 'szpero' Dziamałek. Oznacza to, że polscy kibice będą mogli z jeszcze bardziej zapartym tchem śledzić rozgrywki kwalifikacyjne przed MLG. Wiadomo również, że funkcję in-game leadera w zespole będzie pełnił Innocent, co jak sam stwierdził za pośrednictwem swojego oficjalnego profilu Facebook, będzie stanowiło dla niego duże wyzwanie. 

 

http://www.hltv.org/news/17152-team-yp-add-csgl-duo-for-columbusOK. Szalona rzecz, lecimy ze szperem w czwartek do...

Posted by Paweł 'innocent' Mocek on 22 luty 2016

 

   

 

No cóż, tak wyszło, że dwóch chłopaków z Team YP nie dostało wizy aby jechać na elimki do MLG, więc poprosili nas abyśmy...

Posted by Grzegorz 'szpero' Dziamałek on 22 luty 2016

 

 

Team YP wystąpi podczas kwalifikacji do MLG Columbus w następującym składzie:

 

  • Anton "kibaken" Kolesnikov
  • Vadim "DavCost" Vasilyev
  • Vladislav "arch" Svistov
  • Paweł "innocent" Mocek (stand-in)
  • Grzegorz "SZPERO" Dziamałek (stand-in)
Wojciech Podgórski
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie