Loulex nowym junglerem Unicorns of Love

E-sport
Loulex nowym junglerem Unicorns of Love

Jean-Victor "Loulex" Burgevin zastąpi Rudy'ego "Rudy" Beltrana w podstawowym składzie drużyny Unicorns of Love. Były zawodnik H2k Gaming będzie czwartym junglerem drużyny w tym roku.

Rudy sprawdzał się bardzo dobrze we wszystkich 6 meczach, które rozegrał w EU LCS. Szwedzki ulubieniec fanów szczególnie dobrze sprawował się jako Elise, którą osiągnął imponujące KDA 7.0 w dwóch meczach. Zawodnik kiepsko dogadywał się z resztą drużyny, więc teraz to Loulex zatroszczy się o udany przebieg pościgu Unicorns of Love za miejscem gwarantującym awans w fazie playoff.

 

Loulex był junglerem H2k Gaming podczas ostatnich Mistrzostw Świata. 20 letni Francuz był niejednokrotnie aatakowany za zbyt pasywną grę, ale w ostatecznym rozrachunku prezentował się najstabilniej w swoich drużynach. W poprzednim sezonie

Zawirowania na pozycji junglera H2k Gaming są efektem problemów wizowych Danila "Diamondproxa" Reshetnikova, który – przynajmniej tymczasowo – zawiesił swoje występy w EU LCS.

 

Nowy zawodnik Unicorns of Love zadebiutuje w czwartek w meczu przeciwko Team ROCCAT, by następnego dnia zmierzyć się z drużyną Splyce.

Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze