Polsat Boxing Night: Molina buduje formę na Adamka! (WIDEO)

Sporty walki

Tomasz Adamek (50-4, 30 KO) ciężko trenuje w górskiej Łomnicy, ale jego rywal na Polsat Boxing Night również nie próżnuje! Eric Molina (24-3, 18 KO) w miejscowości Weslaco, na pograniczu Meksyku i Teksasu, rozpoczął obóz przygotowawczy do kwietniowej gali. W jakiej dyspozycji jest Amerykanin? Mateusz Borek odwiedził z kamerą Molinę, a w załączonym materiale zobaczycie fragmenty jego treningu!

Eric Molina nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w kategorii ciężkiej. Na swoim koncie ma 27 walk, ale tylko trzy zakończyły się jego porażkami. Na zawodowym ringu przegrał tylko pierwszą walkę w karierze oraz pojedynki z Chrisem Arreolą i Deontayem Wilderem. Ten ostatni toczył o pas mistrzowski WBC w królewskiej kategorii i wtedy w trzeciej rundzie był blisko zwycięstwa z "Bronze Bomberem".

Molina marzeń o pasie mistrzowskim nie chce odkładać na przyszłosć i wierzy, że walka z Tomaszem Adamkiem będzie przepustką do kolejnego pojedynku o tytuł. Amerykanin ciężko pracuje w Weslaco na pograniczu Meksyku i stanu Teksas, a przecież to miejsce kształtuje charakter i uczy pokory. W jakiej formie jest Eric Molina?

O gali Polsat Boxing Night

W walce wieczoru gali Polsat Boxing Night Tomasz Adamek (50-4, 30 KO) zmierzy się z Erikiem Moliną (24-3, 18 KO), a stawką pojedynku będzie pas IBF InterContinental. W pozostałych pojedynkach wystąpią m.in. Marcin Rekowski (17-2, 14 KO), Andrzej Wawrzyk (31-1, 17 KO), Rafał Jackiewicz (47-14, 22 KO) czy Mateusz Masternak (36-4, 26 KO), a Ewa Brodnicka (10-0, 2 KO) po raz pierwszy będzie broniła pasa mistrzowskiego organizacji EBU. Gala Polsat Boxing Night: Final Call odbędzie się 2 kwietnia w krakowskiej TAURON Arenie.

W załączonym materiale wideo zobaczcie fragmenty treningu Erika Moliny!

Maciej Turski, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie