Wściekły Bolelli rzucił rakietą. "Na pewno dobrze kaczki kamyczkami puszcza" (WIDEO)

Simone Bolelli tak się zdenerwował w trakcie meczu z Roberto Bautistą-Agutem, że rzucił rakietą! Trudno mu się dziwić, bo przegrał gema, który trwał ponad jedenaście minut...

W drugim secie, przy wyniku 3:3, wszystko szło po myśli Bolellego. Prowadził już 40:15 i wydawało się, że łatwo wygra tego gema. Nic bardziej mylnego! Bautista Agut doprowadził do stanu 40:40 i się zaczęło...

Równowaga, przewaga Bolellego, równowaga, przewaga Bolellego, równowaga, przewaga Bautisty-Aguta, równowaga, przewaga Bautisty-Aguta, równowaga, przewaga Bolellego, równowaga, przewaga Bolellego, równowaga, przewaga i punkt Bautisty-Agut... Nic dziwnego, że Włoch stracił nad sobą panowanie.

- Wyfrunęła rakietka, wściekły Bolelli... Trzymał się w tym ponad jedenastominutowym gemie - podsumował komentujący mecz Krzysztof Wanio. - Na pewno dobrze kaczki na wodzie kamyczkami puszcza - dodał.

Bolelli przegrał cały mecz pierwszej rundy turnieju ATP w Dubaju 2:6, 4:6.

Cała sytuacja w załączonym materiale wideo.