7 tydzień EU LCS na kanale FRENZY

Inne
7 tydzień EU LCS na kanale FRENZY

Siódmy tydzień zmagań w ramach europejskich rozgrywek League Championship Series przed nami. Najlepsi zawodnicy League of Legends mają ostatnią szansę, aby zagwarantować sobie udział w fazie playoff, a ich zmagania – oprócz komentatorów znanych ze studia Polsat Sport News – skomentuje trener Illuminar Honor Gaming Fryderyk "Veggie" Kozioł.

Pierwszy z dzisiejszych meczów jest zaplanowany na godzinę 18:00. G2 eSports z Kikisem w składzie zmierzy się w nim z drużyną Elements. Polscy fani najbardziej czekają na spotkanie H2k Gaming z Fnatic. Pojedynek z godziny 20:00 to zdecydowanie najciekawsze z dzisiejszych spotkań. Czwartkowe mecze, oprócz Veggiego, skomentuje Arkadiusz "Radjo_log" Popiel.

 

Piątkowe spotkania nie będą odstawały od tych czwartkowych. W pierwszym meczu dnia Origen zagra z G2 eSports. Półfinaliści ostatnich Mistrzostw Świata zostali, pomimo średnich wyników w EU LCS, zaproszeni na IEM w Katowicach, więc mają coś do udowodnienia zarówno swoim fanom, jak i wszystkim malkontentom. W piątek o 22:00 zobaczymy mecz Team Vitality z Elements. Ewentualna wygrana drużyny MrRalleZa pomoże im – przynajmniej na razie – pożegnać się ze strefą spadkową.

 

Spotkania na kanale FRENZY skomentują Michał "Avahir" Kudliński i Fryderyk "Veggie" Kozioł. Początek transmisji na kanale FRENZY w czwartek i piątek o 18:00.

Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze