Adamek vs Molina: Pierwsza wymiana zdań!

Sporty walki

W walce wieczoru gali Polsat Boxing Night Tomasz Adamek (50-4, 30 KO) zmierzy się z Erikiem Moliną (24-3, 16 KO). Podczas czwartkowej konferencji prasowej usłyszeliśmy po raz pierwszy wymianę zdań bohaterów walki wieczoru.

Adamek do walki rozpoczął przygotowania już w grudniu ubiegłego roku. Na początku odbył okres podbudowy w Stanach Zjednoczonych, a w styczniu przeniósł się do Łomnicy. "Góral" ponownie pod skrzydłami szkoleniowców Rogera Bloodwortha i Jakuba Chyckiego przygotowuje życiową formę na Polsat Boxing Night.

- Wziąłem się do roboty i jestem dobrej myśli. Swoją formę udowodnię 2. kwietnia - mówił Adamek podczas konferencji prasowej.

Pewny siebie jest także Erik Molina. Amerykanin nad swoją dyspozycją przygotowuje się na pograniczu stanu Teksas i Meksyku. Molina cały czas myśli o pasie mistrzowskim kategorii ciężkiej i ma nadzieję, że pojedynek z Adamkiem przybliży go do upragnionego celu. Nie lekceważy jednak polskiego pięściarza.

- On umie uderzyć i ja też potrafię. Adamek po mocnym ciosie potrafi wstać z desek. Kibice zobaczą dwóch pięściarzy głodnych zwycięstwa - powiedział podczas konferencji.

O gali Polsat Boxing Night

W walce wieczoru gali Polsat Boxing Night Tomasz Adamek (50-4, 30 KO) zmierzy się z Erikiem Moliną (24-3, 18 KO), a stawką pojedynku będzie pas IBF InterContinental. W pozostałych pojedynkach wystąpią m.in. Marcin Rekowski (17-2, 14 KO), Andrzej Wawrzyk (31-1, 17 KO), Rafał Jackiewicz (47-14, 22 KO) czy Mateusz Masternak (36-4, 26 KO), a Ewa Brodnicka (10-0, 2 KO) po raz pierwszy będzie broniła pasa mistrzowskiego organizacji EBU. Gala Polsat Boxing Night: Final Call odbędzie się 2 kwietnia w krakowskiej TAURON Arenie.

Fragment konferencji prasowej Polsat Boxing Night i wypowiedzi Adamka i Moliny zobaczysz w załączonym materiale wideo!

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie