Jackiewicz vs Syrowatka: Już grzmi przed rewanżem na Polsat Boxing Night!

Sporty walki

Na najbliższej gali Polsat Boxing Night dojdzie do niezwykle ciekawej bratobójczej konfrontacji. 2 kwietnia w Krakowie do rewanżowego pojedynku wyjdą Rafał Jackiewicz (47-14-2, 22 KO) i Michał Syrowatka (13-1, 4 KO). Pięściarze spotkali się w czwartek na konferencji prasowej i obaj są bardzo pewni siebie.

Do pierwszego starcia doszło 12 grudnia. Zdecydowanym faworytem starcia w Ełku był znacznie młodszy Syrowatka. Jackiewicz sprawił jednak wszystkim niespodziankę, nokautując rywala w czwartej rundzie.

 

ZOBACZ NOKAUT!

 

– Na szczęście szybko doszedłem do siebie i pomysł zostawienia boksu odszedł bardzo szybko – powiedział na konferencji Syrowatka. – Chcę spróbować wyjść z Rafałem do ringu jeszcze raz i sprawdzić samego siebie, bo wiem, że w tamtej walce coś nie zagrało – dodał.

 

Bilety, regulamin, karta walk


28-latek zapowiedział, że 2 kwietnia chce zawalczyć mądrzej, niż ostatnio. Mniej skomplikowany plan na walkę ma natomiast Jackiewicz.
Powiem szczerze: ja już lepszy nie będę. Trzymam pewien poziom i jest on dość wysoki. Z Robertem Złotkowskim podtrzymujemy po prostu to, co z Fiodorem Łapinem robiliśmy przez tyle lat. Utrzymuję to, co już osiągnąłem – powiedział „Wojownik”.
Cała dyskusja pięściarzy w załączonym materiale wideo.

ko, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze