Masternak do Fieldsa: Erik, Ty łobuzie! Zobaczysz na Polsat Boxing Night!

Sporty walki

Mateusz Masternak (36-4, 26 KO) będzie jednym z głównych bohaterów gali Polsat Boxing Night. Już 2 kwietnia polski zawodnik zmierzy się z Erikiem Fieldsem (24-3, 16 KO) w krakowskiej TAURON Arenie. - Erik, Ty łobuzie! Zobaczysz na Polsat Boxing Night - skomentował Masternak jedną z wypowiedzi Fieldsa podczas czwartkowej konferencji prasowej.

Masternak do walki na PBN przygotowuje się z Andrzejem Gmitrukiem. Z polskim trenerem pięściarz rozstał się po porażce z Grigorijem Drozdem, ale po latach zrozumiał, że najlepiej czuł się pod skrzydłami Gmitruka. Na konferencji prasowej Masternak był bardzo podekscytowany możliwością walki w swoim kraju. w Polsce po raz ostatni wystąpił w 2011 roku.

- Cztery lata czekałem na taką ofertę. Jak to mówią: za dłuższe czekanie, lepsze śniadanie - powiedział Master.

Masternak bardzo zabiegał o walkę na Polsat Boxing Night i sam przeprowadzał negocjacje ze swoim promotorem Kalle Sauerlandem. Pięściarz postanowił pieniądze odłożyć na bok i postawił na sportowy rozwój. Na Polsat Boxing Night zmierzy się z niebezpiecznym Erikiem Fieldsem, z którym mógł zmierzyć się już kilka lat temu.

- Erik, Ty łobuzie! Zobaczysz na Polsat Boxing Night! Fields jest bardzo niebezpieczny, ale ja wyjdę skoncentrowany i zaprezentuję się jak z najlepszej strony - powiedział Masternak.

O gali Polsat Boxing Night

W walce wieczoru gali Polsat Boxing Night Tomasz Adamek (50-4, 30 KO) zmierzy się z Erikiem Moliną (24-3, 18 KO), a stawką pojedynku będzie pas IBF InterContinental. W pozostałych pojedynkach wystąpią m.in. Marcin Rekowski (17-2, 14 KO), Andrzej Wawrzyk (31-1, 17 KO), Rafał Jackiewicz (47-14, 22 KO) czy Mateusz Masternak (36-4, 26 KO), a Ewa Brodnicka (10-0, 2 KO) po raz pierwszy będzie broniła pasa mistrzowskiego organizacji EBU. Gala Polsat Boxing Night: Final Call odbędzie się 2 kwietnia w krakowskiej TAURON Arenie.

Fragment konferencji prasowej Polsat Boxing Night i wypowiedzi Masternaka oraz Fieldsa zobaczysz w załączonym materiale wideo!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze