Polsat Boxing Night: Adamek vs Molina. Transmisja w PPV

Sporty walki

Gala Polsat Boxing Night to wydarzenie, którego nie można przegapić! 2 kwietnia w Krakowie walką wieczoru będzie starcie Tomasz Adamek vs Eric Molina. Transmisja gali Polsat Boxing Night w systemie PPV. Sprawdźcie wszystkie informacje na ten temat.

W czwartkowe popoułdnie kibice pięściartwa mieli okazję spotkać się z bohaterami gali Polsat Boxing Night w krakowskiej TAURON Arenie, gdzie już 2 kwietnia odbędzie się najbardziej wyczekiwane wydarzenie w sportach walki w tym roku. Zanim do głosu doszli zawodnicy, o gali Polsat Boxing Night opowiedzieli Marian Kmita (Dyrektor ds. Sportu Telewizji Polsat) oraz Paweł Wójcik (Zastępca Dyrektora ds. Sportu Telewizji Polsat).

- Organizacja takiego wydarzenia nigdy nie jest łatwa. Wiedzieliśmy, że już czas przechodzić do pojedynków polsko-zagranicznych, bo limit ciekawych main eventów na naszym podwórku został wyczerpany. Udało nam się znaleźć świetnego rywala dla Tomasza Adamka i cała karta walk prezentuje się interesująco - powiedział Marian Kmita.

Jak zwykle na Polsat Boxing Night organizatorzy przygotowali dla kibiców wiele atrakcji. Po raz pierwszy w tej części Europie wydarzenie pięścierskie będzie transmitowane przy użyciu dronów oraz flycamów.

- Pracowaliśmy od dłuższego czasu nad sposobem transmisji wydarzenia. Chcemy, żeby tych kamer było jak najwięcej, bo wiemy jaką popularnością cieszyły się eventy w TAURON Arenie. Standart nadchodzącej gali będzie stał na naprawdę wysokim poziomie - dodał Paweł Wójcik.

 

W Tauron Arenie Kraków kibice zobaczą sześć zawodowych pojedynków. Ta gala, podobnie jak poprzednie edycje, będzie transmitowana w systemie PPV. Cena transmisji to 40 złotych.


Gwiazdami wieczoru w łódzkiej Atlas Arenie będą były zawodowy mistrz świata organizacji IBF i IBO w kategorii junior ciężkiej oraz WBC w kategorii półciężkiej, medalista mistrzostw Europy amatorów, międzynarodowy mistrz Polski – Tomasz Adamek (50-4, 30 KO) oraz były pretendent do tytułu mistrza świata WBC Eric Molina (24-3, 18 KO).


Bilety na Polsat Boxing Night są już w sprzedaży i cieszą się dużym zainteresowaniem wśród kibiców. Każdy, kto chce obejrzeć galę w Krakowie na żywo, powinien się spieszyć. Ceny wejściówek zaczynają się od 40 złotych.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze