Wolski: Tabela nie odzwierciedla prawdziwego oblicza Wisły Kraków

Piłka nożna
Wolski: Tabela nie odzwierciedla prawdziwego oblicza Wisły Kraków
fot. Cyfrasport

Rafał Wolski liczy, że pomoże Wiśle Kraków rozpocząć marsz w górę tabeli. Na razie Biała Gwiazda znajduje się na 14. miejscu. - Myślę, że tabela nie odzwierciedla prawdziwego oblicza Wisły, co ten zespół może pokazać - zauważył czterokrotny reprezentant Polski.

- Na pewno chciałbym pomóc drużynie. Myślę, że tabela nie odzwierciedla prawdziwego oblicza Wisły, co ten zespół może pokazać. Wiem jacy zawodnicy tu są, że ta drużyna ma dużo większy potencjał, a siebie widzę w roli typowej dziesiątki - powiedział na łamach oficjalnej strony strony internetowej Wisły Kraków.

 

Wolski ostatni mecz rozegrał miesiąc temu. Mimo tego, jest gotowy do gry przez pełne 90 minut.

 

- Jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne, to czuję się bardzo dobrze. Omijały mnie kontuzje i cały czas trenowałem z zespołem. Jestem przygotowany, jednak to zawsze co innego niż mecz, a ten ostatni rozegrałem 16 stycznia. Na początku pewnie będę potrzebował kilku minut, by złapać pewność siebie i później robić swoje na boisku. Czuję się gotowy na to, by w sobotę wyjść i zagrać pełne 90 minut, ale decyzja będzie należała do trenera - stwierdził 23-latek.

 

Dla pomocnika będzie to trzecie wypożyczenie. Wcześniej ACF Fiorentina wysyłała go do AS Bari i KV Mechelen, jednak w żadnym z tych klubów furory nie zrobił.

 

- Wracam do Polski po trzech latach. Za granicą raz było lepiej, raz było gorzej. Ostatnio siedziałem więcej na ławce i miałem tego dosyć. Chcę coraz więcej grać. Mam nadzieję, że tutaj będę miał możliwość - powiedział Wolski.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze