Jackiewicz znowu w akcji. Ostatnia walka? Nokaut na Syrowatce! (WIDEO)

Sporty walki

Już w sobotę na gali w Radomiu będziemy mieli okazję zobaczyć najmocniej zakręconego w pozytywny sposób weterana polskiego pięściarstwa, Rafała Jackiewicza. 39-latek w walce wieczoru zmierzy się z Bułgarem Stiliyanem Kostovem i będzie to ostatni sprawdzian przed starciem rewanżowym z Michałem Syrowatką na Polsat Boxing Night. Przypomnijmy sobie więc, jak wyglądał pierwszy pojedynek!

Do pojedynku Michała Syrowatki z Rafałem Jackiewiczem doszło 12 grudnia podczas gali w Ełku. Zdecydowanym faworytem był znacznie młodszy Syrowatka, jednak walka potoczyła się kompletnie nie po jego myśli. Stary lis wykazał się większym sprytem i w sytuacji stykowej powalił młodszego rywala, co było wielką niespodzianką.

Jackiewicz w głowie z pewnością ma więc już starcie rewanżowe 2 kwietnia na gali Polsat Boxing Night, jednak zanim to nastąpi, na jego przeszkodzie staje Bułgar Stiliyan Kostov. Mówi się, że dobór takiego rywala jest śmiałym posunięciem "Wojownika", a o Bułgarze padło wiele ciepłych słów. "Na pewno nie przyjedzie tu, aby od razu się położyć. Postawi się Rafałowi".

Aby bardziej wczuć się w klimat pojedynków krnąbrnego Jackiewicza i jednocześnie zaprosić na jego kolejny pojedynek przypominamy więc to, czym weteran poruszył całe środowisko sportów walki w końcówce ubiegłego roku!

Nokaut Jackiewicza na Syrowatce w załączonym materiale wideo.

 

Transmisja sobotniej gali w Polsacie Sport (20:00) i Polsacie Sport News (21:50).

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze