Łukasz "Tuttek" Lipka to najpopularniejszy z całej trójki zwycięzca Nju Winter Games, który obecnie zajmuje pierwsze miejsce w grupie D GeForce Cup. Jeśli w najbliższym meczu Tuttkowi uda się pokonać Dzianego, to nowy zawodnik Wasps zagra w 1/8 finału całego turnieju.

 

Oprócz Tuttka w nowej drużynie zagrają Damian „unskiller” Warzycha i Łukasz „Bloodlips” Pawlik. Ten pierwszy to zdobywca 2 miejsca na Gifinity Masters w Londynie, który ostatnio odpadł w trzeciej rundzie ZOTAC Hearthstone EU Cup, a ten drugi to kilkukrotny zdobywca pierwszego miejsca w europejskim rankingu popularnej karcianki.

 

Ernest Ziółkowski – właściciel projektu Wasps e-sport:

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że tacy uznani gracze zaufali nam i dołączyli do naszej organizacji. Uważamy, że scena Hearthstone bardzo szybko się rozwija, więc nasi zawodnicy będą mogli często reprezentować żółto-czarne barwy. Można już oglądać poczynania Tuttka podczas turnieju Geforce CUP. Następnym celem naszej drużyny Hearthstone jest turniej Xfunction, gdzie zobaczmy Tuttka i Bloodlipsa, oraz turnieje o punkty aby dostać się do preeliminacji w ramach 2016 Hearthstone Championship Tour. Niebawem zaprezentujemy inne drużyny, które będą reprezentować Wasps!

 

Łukasz "Tuttek" Lipka – zawodnik Wasps e-sport Hearthstone:

Chciałbym bardzo podziękować Wasps za zaproszenie mnie do tego projektu. Jestem też bardzo zadowolony z doboru reszty drużyny. Znam swoich kolegów bardzo dobrze i wiem, że razem będziemy w stanie zrobić wiele dobrego na polskiej scenie Hearthstone'a. Jestem niezmiernie zadowolony, że staję się częścią takiego projektu przed zmianami w formacie gry. U boku Unskille'a i Bloodlipsa wiem, że będziemy idealnie przygotowani na takie zmiany. Dzięki współpracy z Wasps wierzę, że uda nam się zrealizować nasze cele. Mam nadzieję, że już niedługo będą nasze pierwsze wyniki w żółto-czarnych barwach. Będziemy żądlić, będziemy walczyć, aż osy zasłużenie wejdą do światowej czołówki Hearthstone'a!