Mousesports pierwszym uczestnikiem MLG Columbus

Inne
Mousesports pierwszym uczestnikiem MLG Columbus

Mousesports po dwóch spotkaniach wygranych w ramach kwalifikacji offline do turnieju MLG Columbus 2016, oficjalnie jest już pierwszym znanym uczestnikiem finałowej imprezy. Niemcom przyszło się zmierzyć z rosyjskim Team YP oraz HellRaisers.

Jedna z najbardziej znanych niemieckich drużyn Counter-Strike: Global Offensive - Mousesports, wywalczyła jako pierwsza awans do głównego turnieju MLG Columbus. W trwających właśnie kwalifikacjach offline do majora, Chris 'chrisJ' de Jong i jego koledzy rozgrywali swoje spotkania w grupie B. Tam pokonali występującą z dwoma polakami (Pawłem 'innocent' Mockiem i Grzegorzem 'szpero' Dziamałkiem) w składzie Team YP oraz HellRaisers. W meczu przeciwko rosyjskiej formacji nasi zachodni sąsiedzi nie mieli najmniejszych problemów. Pojedynek zakończył się pogromem 16-1. W drugim starciu niemiecki zespół miał już o wiele trudniejsze zadanie do wykonania. Po zaciętym pojedynku spotkanie z HR zakończyło się ostatecznie triumfem Myszy - 19-15.

Dzięki uzyskanym rezultatom Mousesports jest już pewne występu w głównej części turnieju MLG Columbus, który odbędzie się w dniach 29 marca - 1 kwietnia.

Marcin Kilar

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze