Hat-trick Gacka i punkt zdobyty... głową Grzyba. Niesamowita akcja w hicie! (WIDEO)

Siatkówka

Mecz Lotos Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle to hit 20. kolejki Plusligi i jak na najciekawsze spotkanie przystało, obfituje w niesamowite wymiany. Na początku trzeciego seta zawodnicy jedną akcję rozgrywali przez 40 sekund: trzy razy kapitalnie bronił Piotr Gacek, by na końcu gospodarze zdobyli punkt po zagraniu głową!

Gacek nie ma w tym meczu lekko, bo albo jest zmuszony do poświęcenia i koniec końców uderza w bandę, albo siatkarze ZAKSY posyłają w jego stronę potężne ataki. To jest jednak jego praca i jak widać świetnie się w niej odnajduje. Dobrym ustawieniem potrafi zdziałać cuda i później jest już trochę łatwiej. Mimo wszystko trzy obrony w jednej akcji robią gigantyczne wrażenie.

Właśnie tyle razy Gacek musiał podbijać piłkę po zbiciach gości. Za każdym razem robił to jednak bardzo dobrze, co zostało wynagrodzone, gdyż Lotos wygrał tę niesamowitę wymianę! 40 sekund czystej gry skończyło się w sposób niesamowity - Kevin Tillie chciał wykorzystać blok do wypchnięcia piłki na aut, lecz mu się to nie udało! Wojciech Grzyb zatrzymał ją... czołem, dzięki czemu gospodarze wyszli na trzypunktowe prowadzenie.

 

Kapitalną akcję zobacz w załączonym materiale wideo.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze