TBL: Nokaut na parkiecie (WIDEO)

W spotkaniu 21. kolejki Tauron Basket Ligi koszykarze Rosy Radom podejmowali Asseco Gdynia. Na parkiecie, obok finezyjnych popisów koszykarskich, nie brakowało również twardej walki. W jednej z akcji zawodnik drużyny gospodarzy po zderzeniu się z rywalem, długo nie mógł podnieść się z parkietu. Zobacz wideo.

Sytuacja miała miejsce na siedem i pół minuty przed końcem trzeciej kwarty spotkania 21. kolejki Tauron Basket Ligi pomiędzy Rosą Radom i Asseco Gdynia; gospodarze przegrywali wówczas 43:52.  C.J. Harris z Rosy rozpoczął szarżę pod kosz rywali, ale został brutalnie zatrzymany przez zawodnika Asseco Jakuba Parzeńskiego. Amerykanin padł na parkiet; uderzenie było na tyle bolesne, że zawodnik długo nie mógł się podnieść.

Rosa Radom pokonała Asseco Gdynia 87:80 (27:22, 14:25, 26:12, 20:21). Sytuacja w załączonym materiale wideo.