Team Refuse pojedzie na lanowy turniej do Anglii

Inne
Team Refuse pojedzie na lanowy turniej do Anglii

Team Refuse weźmie udział w turnieju lanowym INSOMNIA57, który pod koniec marca odbędzie się w Birmingham. Polski zespół Counter-Strike: Global Offensive wywalczył uczestnictwo w zagranicznej imprezie poprzez wygranie odbywających się przed dwoma dniami kwalifikacji.

Jedna z czołowych polskich formacji Counter-Strike: Global Offensive — Team Rufuse, wzięła udział w kwalifikacjach do rozgrywek INSOMNIA, których lanowy finał odbędzie się w dniach 25 - 28 marca, w Angielskim mieście Birmingham. Jest to kolejny sukces święcony przez Piotra 'morelz' Taterkę i jego kolegów.

Aby móc wziąć udział w lanowej imprezie, Team Refuse zmierzyli się w kwalifikacjach, gdzie pokonali między innymi fm-eSports grające z Joey'em 'CRUC1AL' Steuselem w składzie. Na temat całej sprawy wypowiedział się za pośrednictwem swojego oficjalnego konta Facebook zawodnik polskiej ekipy, wspomniany wcześniej Morelz:

 

 

 

Oopa! Elko byczki, mam dla was super nius, wczoraj cały Boży dzien graliśmy kwalifikacje do lana w Anglii i udało się...

Posted by Piotr "morelz" Taterka on 28 luty 2016

 

 

 

Poniżej prezentujemy oficjalny film promujący wydarzenie, który na oficjalnym kanale Youtube zamieścili organizatorzy:

 

 

Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze