KSW 34: Obejrzyj trening dla mediów. "Juras" wraca do MMA? (WIDEO)

Sporty walki

W poniedziałkowe popołudnie bohaterowie gali KSW 34: New Order zaprezentowali swoje umiejętności w warszawskiej hali OSiR Bemowo. Próbkę swoich umiejętności pokazali m.in. Karol Bedorf, James McSweeney, Tomasz Narkun czy Artur Sowiński. Na macie pojawił się także Łukasz Jurkowski. Zobaczcie fragmenty treningu w załączonym materiale wideo!

Poniedziałkowe popołudnie było gratką dla fanów MMA w Polsce, a przede wszystkim dla kibiców MMA. W Warszawie w hali OSiR Bemowo rozpoczął się tydzień przed galą KSW 34. W stolicy na treningu dla mediów i kibiców swoje umiejętności zaprezentowali Maciej Jewtuszko, Krzysztof Kułak, Artur Sowiński, Tomasz Narkun, Karol Bedorf i James McSweeney.

Do korzeni powrócił także Łukasz Jurkowski, który aktywnie uczestniczył w wydarzeniu. Czy "Juras" odkłada mikrofon i wraca do MMA? Nic z tych rzeczy. Komentator Polsat Sport towarzyszył w treningu Maciejowi Jewtuszko, ale szczerze powiedziawszy Jurkowski nadal ma to coś!

Po raz kolejny kibiców zaskoczył Artur Sowiński, który przygotował nadzwyczajny układ. Wspólnie ze swoim klubowym kolegą przypomnieli kibicom kilka z scen z filmów akcji tj. Matrix, Karate Kid czy tych z udziałem Stevena Seagala. "Kornik" zdradził nam w wywiadzie, że sam kiedyś chciałby wystąpić w jednym z nich. Z takimi ruchami drzwi do niejednego producenta filmowego są na pewno otwarte!

 

Transmisja gali KSW 34 w sobotę od godziny 18:30 w Polsacie Sport.

Fragmenty treningu dla mediów, materiał z udziałem Artura Sowińskiego i rozmowa z "Kornikiem" w załączonym materiale wideo!

Maciej Turski, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze