KSW 34: Oficjalne ważenie w PKiN otwarte dla kibiców!

Sporty walki
KSW 34: Oficjalne ważenie w PKiN otwarte dla kibiców!
fot. KSW

Oficjalne ważenie przed KSW 34 w Warszawie odbędzie się w piątek, 4 marca w sali Marii Skłodowskiej-Curie na 4. piętrze Pałacu Kultury i Nauki tradycyjnie o godzinie 16:00.

Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich kibiców oraz mediów. Dodatkowo ważenie będzie ostatnią okazją na zdobycie biletów na sobotnią galę na warszawskim Torwarze, wśród obecnych rozlosowane zostaną trzy podwójne zaproszenia.

 

O KSW 34:

 

Największa organizacja MMA w Europie powraca do swoje kolebki – miasta, w którym rozpoczęła się historia KSW. Już 5 marca KSW 34 zagości na warszawskim Torwarze, gdzie Federacji nie było już prawie dwa lata.

Dzięki imponującym występom podczas niedawnej KSW 33 w Krakowie, dużo szybciej niż się spodziewano do okrągłej klatki powrócą dwaj niekwestionowani mistrzowie: król wagi ciężkiej Karol Bedorf (13-2, 4 KO, 5 Sub) oraz pierwszy w historii czempion w kategorii piórkowej Artur „Kornik” Sowiński (16-7, 6 KO, 6 Sub). Obaj dołączą do ogłoszonego już wcześniej najmłodszego mistrza KSW, najlepszego półciężkiego w Polsce Tomasza Narkuna (11-2, 1 KO, 10 Sub).

 

 

mt, KSW

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze