Piłkarze Michała Probierza i Czesława Michniewicza znają się doskonale. W tym sezonie grali ze sobą już trzykrotnie - w Ekstraklasie, Pucharze Polski i towarzysko. Czy w tym należy upatrywać fakt, że w środę ani jedna z nich nie była w stanie zaskoczyć tej drugiej?

 

W pierwszej połowie postanowili sprawdzić, czy są w stanie uśpić kibiców. Niestety, udało im się... Tempo było spacerowe, ładnych akcji i sytuacji bramkowych jak na lekarstwo.

 

Kibice liczyli, że coś zacznie się dziać w drugich 45 minutach i niestety znów się zawiedli. Ciekawych akcji było niewiele, dlatego bezbramkowy remis był jak najbardziej zasłużonym wynikiem. Ciężko stwierdzić, by któraś z drużyn zasłużyła na coś więcej.

 

Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 0:0

 

Jagiellonia: Bartłomiej Drągowski - Łukasz Burliga, Sebastian Madera, Igors Tarasovs, Piotr Tomasik - Przemysław Frankowski (46. Alvarinho), Rafał Grzyb, Jacek Góralski, Konstantin Vassiljev (89. Taras Romanczuk), Fedor Černych - Piotr Grzelczak (73. Przemysław Mystkowski)

 

Pogoń: Jakub Słowik - Sebastian Rudol, Jakub Czerwiński, Jarosław Fojut, Mateusz Lewandowski - Adam Frączczak, Mateusz Matras, Rafał Murawski, Marcin Listkowski (62. Wladimer Dwaliszwili), Ádám Gyurcsó (68. Miłosz Przybecki) - Łukasz Zwoliński.