Gdzie jest rosyjski siatkarz? Słuch po nim zaginął

Siatkówka
Gdzie jest rosyjski siatkarz? Słuch po nim zaginął
fot. PAP

Co się dzieje z siatkarzem reprezentacji Rosji Aleksandrem Markinem? Jeden z głównych autorów awansu Sbornej na igrzyska w Rio, ostatni raz zagrał w ligowym meczu Dynamo Moskwa 6 lutego, a później słuch o nim zaginął. Klub Markina także nie podaje żadnej informacji na temat swojego gracza.

Markin niespodziewanie był bohaterem reprezentacji Rosji w finałowym meczu styczniowego turnieju kwalifikacyjnego w Berlinie. 17 punktów Markina pozwoliło Rosjanom pokonać Francję i zarezerwować sobie bilety do Rio de Janeiro. Na razie nic nie wskazuje jednak na to, że przyjmujący pojedzie do Brazylii. Ba, nie wiadomo, kiedy pojawi się na parkiecie, bo też nie jest znane miejsce pobytu Rosjanina.

Dynamo Moskwa, czyli klub Markina, w którym ten zagrał też swój ostatni mecz (6 lutego) milczy jak grób w sprawie siatkarza. Na pytania dziennikarzy o uraz lub ewentualny pobyt w szpitalu zawodnika, nie są udzielane informacje. Nieoficjalne doniesienia mówią, że w styczniu Markin brał leki na problemy z sercem, natomiast nie są one w żaden sposób potwierdzone.

Od 6 lutego rosyjski siatkarz opuścił sześć ligowych spotkań Dynamo Moskwa i jedną potyczkę w europejskich pucharach.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze