Kontrolowany przez żonę Adamek sparuje w Łomnicy

Sporty walki

Tomasz Adamek wylewa w Łomnicy siódme poty, aby 2 kwietnia na Polsat Boxing Night wypaść jak najlepiej. Na miejscu nad jego formą czuwają Roger Bloodworth i Jakub Chycki, natomiast z New Jersey kontroluje go żona - Dorota.

Do walki z Erickiem Moliną na Polsat Boxing Night pozostały jeszcze cztery tygodnie. Adamek wszedł w fazę sparingów, w których już pomaga mu Michał Cieślak. Do tej grupy mają jeszcze dołączyć Mateusz Masternak, Marcin Rekowski i Nagy Aguilera. Choć pojedynek odbędzie się dopiero 2 kwietnia, to forma "Górala" już jest imponująca.

Najpierw dwa tygodnie treningów w New Jersey, później w styczniu pracowałem w gymie sam i do Polski przyleciałem już w dobrej dyspozycji. Jestem w  dobrej kondycji, nie wstydzę się rozebrać - powiedział w rozmowie z Arturem Łukaszewskim Adamek.

Łącznie dziewięć tygodni spędzonych w Łomnicy, to oczywiście rozłąka z rodziną, jednak "Góral" jest cały czas w kontakcie z żoną.

Żona kontroluje. Sprawdza, o której kładę się spać i cały czas mówi: zaufanie plus kontrola - śmieje się były mistrz świata w dwóch kategoriach wagowych.

ko, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze