Po prawie dwóch latach organizacja KSW powróci do warszawskiej Torwaru. W karcie walk znajdują się aż trzy pojedynki mistrzowskie. W walce wieczoru Karol Bedorf po raz trzeci będzie bronił pasa KSW w kategorii ciężkiej, a do klatki z nim wejdzie doświadczony James McSweeney. Anglik już po jednym występie w KSW i zwycięstwie z Marcinem Różalskim otrzymał szansę walki o pas. "The Hammer" zapewnia, że pas w Polsce na dłużej nie zostanie.

 

KSW 34: Relacja na żywo

Po raz pierwszy swoich tytułów bronić będą natomiast Tomasz Narkun oraz Artur Sowiński i obaj zmierzą się z reprezentantami Brazylii. "Żyrafa" początkowo miał zmierzyć się z Andre Munizem, ale jego miejsce w karcie walk zajął równie niebezpieczny Cassio Barbosa de Oliveira. Rywalem Sowińskiego będzie natomiast Fabiano Silva de Conceicao. "Kornik" swojego rywala nazwał "małym Pudzianem", bo siłę Brazylijczyk - jak na te kategorie wagową - ma nadludzką.

Niezwykle ważny pojedynek stoczy również Aslambek Saidov. Reprezentant Berkut Arrachion Olsztyn zmierzy się z Yasubeyem Enomoto, który w swojej karierze walczył m.in. z Aleksandrem Szlemenką czy Raszidem Magomedowem. Pojedynek nieoficjalnie można nazwać starcie eliminacyjnym do walki o pas mistrzowski kategorii półśredniej, którego właścicielem jest Borys Mańkowski. Czy dojdzie do zakończenia trylogii Saidov - Mańkowski?

Wyjątkowo zapowiada się pojedynek pomiędzy Maciejem Jewtuszko oraz Krzysztofem Kułakiem. Panowie poza klatką stoczyli jedną walkę, ale sprawy nie zostały wyjaśnione. Sportowa rywalizacja w klatce KSw ma rozwiązać wszystkie wątpliwości i zamknąć sprawę raz na zawsze. Czy byli mistrzowie stworzą niezapomniane widowisko?

Do karty walk w ostatniej chwili wskoczył Antoni Chmielewski, który po raz ostatni dla KSW w 2012 roku. 34-latek zastąpił chorego Łukasza Bieńkowskiego i wystąpi w walce z solidnym Bułgarem Svetlozarem Savovem.

Karta walk KSW 34: New Order:

walka o pas mistrzowski kategorii ciężkiej:
-120 kg: Karol Bedorf (13-2) - James McSweeney (15-13)

walka o pas mistrzowski kategorii półciężkiej:
-93 kg: Tomasz Narkun (11-2) - Cassio Barbosa de Oliveira (17-6-1)

walka o pas mistrzowski kategorii piórkowej:
-66 kg: Artur Sowiński (16-7) - Fabiano Silva da Conceicao (26-6-1)

Pozostałe walki karty głównej:
Aslambek Saidov (17-4) - Yasubey Enomoto (14-6)
Maciej Jewtuszko (11-3) - Krzysztof Kułak (26-14-2)
Antoni Chmielewski (31-14) - Svetlozar Savov (15-5)

Karta wstępna:
Jędrzej Maćkowiak (4-0) - Szymon Bajor (14-6)
Marcin Wójcik (7-4) - Tomasz Kondraciuk (11-5)

 

Polecamy KSW 34 na antenie Polsat, Polsat Sport oraz w IPLA TV. Obejrzyj na żywo TUTAJ!

 

Przegapiłeś transmisję? Nic straconego! Archiwum znajdziesz TUTAJ!