Kopia gola Aguero? Napastnik nagrodzi starania 7-latka! (WIDEO)

Sergio Aguero postanowił zrealizować marzenie jednego z najmłodszych fanów, który popisał się wielką kreatywnością. 7-latek zwrócił na siebie uwagę gwiazdy Manchesteru City, idealnie udając... snajpera "Obywateli".

W konkursie, w którym nagrodą była możliwość spotkania się z Argentyńczykiem, mógł wystartować każdy. Trzeba było jedynie nagrać krótki materiał na wideo pokazujący, że jest się fanem zawodnika. Wśród wielu "przegadanych" plików pojawiło się bardzo ciekawe, oryginalne i do tego wykonane przez... 7-latka! Braydon Bent postanowił odwzorować bramkę napastnika z ostatniego meczu sezonu 2011/2012, kiedy to Manchester City zdobył tytuł mistrzowski, strzelając zwycięskiego gola w trzeciej minucie doliczonego czasu gry!

Przed ostatnią kolejką Manchester City był w komfortowej sytuacji. Choć miał tyle samo punktów, co Manchester United, to bilans bramkowy przemawiał za "Obywatelami", więc każde zwycięstwo na własnym stadonie z Queens Park Rangers dawałoby pierwszy od 44 lat tytuł mistrzowski. Zaczęło się od gola Pablo Zabalety, wszystko szło zgodnie z planem, aż do siatki trafili Djibril Cisse i Jamie Mackie. Z każdą kolejną minutą kibice na Etihad Stadium pogrążali się we frustracji, widać było gigantyczną wściekłość, bo mistrzostwo było przecież na wyciągnięcie ręki. W 90 minucie wyrównał Edin Dzeko, było 2:2, a do końca kilka minut. Mimo wszystko chyba mało kto wierzył w taki obrót spraw. w trzeciej minucie doliczonego czasu gry Mario Balotelli resztkami sił odegrał piłkę Aguero, który ograł obrońcą i zdobył być może najważniejszą bramkę w swojej karierze.

To właśnie emocje i idealnie odwzorowanie zrobiło na Argentyńczyku największe wrażenie. Aguero poinformował już, że z wielką radością spotka się z chłopcem i jego rodzicami.

Felicitaciones Braydon Bent! Con tu vídeo ganaste el concurso @Wix_FC! Te espero pronto en @MCFC junto a tu...