KSW 34: Zapowiedź walki Narkun - Barbosa

Sporty walki

W jednej z głównych walk gali KSW 34 mistrz federacji KSW w wadze półciężkiej Tomasz Narkun (11-2) zmierzy się z Brazylijczykiem Cassio Barbosą (17-6-1). Gala KSW 34 w Warszawie piątego marca od 18:30 na antenie Polsatu Sport.

Pierwotnie przeciwnikiem Narkuna miał być Andre Muniz. Kontuzja wyeliminowała jednak Brazylijczyka i nowym przeciwnikiem polskiego mistrza został specjalizujący się w jiu jitsu Casio Barbosa. Mistrz KSW w kategorii półciężkiej pas Goranowi Reljiciowi, którego znokautował już w pierwszej rundzie podczas gali KSW 32 w Londynie.

 

KSW 34: Wyniki ważenia. Ceremonia pełna emocji!

 

- To utytułowany zawodnik i trzeba się z nim liczyć, ale w starciu ze mną nie będzie miał żadnych szans. Jestem mistrzem świata, Barbosa będzie pożarty - powiedział pewny siebie Narkun.

 

Podczas KSW 34, kibice będą mogli emocjonować się walkami pozostałych dwoćh polskich mistrzów KSW. Karol Bedorf (13-2) zmierzy się z James'em McSweeney'em (15-13) w walce o pas mistrzowski kategorii ciężkiej, a Artur Sowiński (16-7) spóbuje obronić pas w pojedynku z Fabiano Silvą da Conceicao (26-6-1) w kategorii piórkowej.

kl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze