Odwiedź Kraków! Rusza przedsprzedaż biletów na Final Four Ligi Mistrzów

Siatkówka
Odwiedź Kraków! Rusza przedsprzedaż biletów na Final Four Ligi Mistrzów
fot. CEV

Cztery najlepsze drużyny w Europie spotkają się w Krakowie, który w dniach 16-17 kwietnia stanie się stolicą europejskiej siatkówki. Już od soboty będzie można zakupić bilety na Final Four Ligi Mistrzów!

Najlepszych siatkarzy w Europie gościć będzie Tauron Arena Kraków, największa w Polsce i jedna z najnowocześniejszych hal na świecie. W tym roku organizatorem Turnieju Finałowego Ligi Mistrzów jest Asseco Resovia Rzeszów a gospodarzem miasto Kraków. W zeszłorocznym finale europejskich rozgrywek, który odbywał się w Berlinie, Mistrz Polski zajął drugie miejsce. Teraz Asseco Resovia przy wsparciu własnej publiczności walczyć będzie o zwycięstwo w turnieju. Z kim zmierzą się rzeszowscy siatkarze? O tym przekonamy się 24. marca, kiedy to odbędą się rewanżowe spotkania play-off Ligi Mistrzów. Na polu bitwy o Final Four pozostało już tylko sześć drużyn: PGE Skra Bełchatów, Zenit Kazań, Belogorie Belgorod, Trentono Diatec, Cucine Lube Civitanova oraz Halkbank Ankara.

Już w najbliższą sobotę ruszy przedsprzedaż biletów na to niezwykle pasjonująco zapowiadające się widowisko. Bilety w przedsprzedaży zakupić mogą posiadacze Karnetów oraz Kart Kibica na mecze Asseco Resovii w sezonie 2015/2016. Na jeden Karnet zakupić można 2 bilety, na jedną Kartę Kibica 1 bilet. Przedsprzedaż biletów za okazaniem Karnetu lub Karty Kibica prowadzona będzie na Wyspie Asseco Resovii w Galerii Rzeszów od 5 marca od godz. 10:00 do 18 marca do godz. 18:00. Każda osoba, która posiada karnet czy Kartę Kibica będzie mogła kupić w tym terminie bilety.

Ogólna sprzedaż biletów ruszy 21. marca na stronie KupBilet.pl. Do sprzedaży trafi wtedy pierwsza pula biletów, z wyłączeniem miejsc dla kibiców pozostałych trzech drużyn uczestniczących w Final Four. Druga pula biletów dostępna będzie od 4 kwietnia 2016r.

Szczegóły na temat sprzedaży biletów dostępne są na www.finalfour2016.assecoresovia.pl.

RM, assecoresovia.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze