KSW 34: Bedorf vs McSweeney. Skrót ostatniej walki Bedorfa (WIDEO)

Sporty walki

Karol Bedorf już dzisiaj zmierzy się z Jamesem McSweeneyem na gali KSW 34, a stawką będzie posiadany przez Polaka pas wagi ciężkiej. W ostatniej obronie tytułu "Coco" spotkał się z debiutującym w organizacji Michałem Kitą. Przypomnijmy sobie, jak wyglądał tamten pojedynek.

Kita, choć debiutował, to od razu otrzymał szansę walki o pas. Bedorf, który ostatnią walkę przegrał na KSW 15 w 2011 roku, nie dla każdego był faworytem tego starcia, gdyż za Kitą przemawiało olbrzymie doświadczenie. Mistrz organizacji na początku walki skupił się na defensywie, zostawiając pole do popisu rywalowi, który był stroną przeważającą. "Coco" polegał głównie na kopnięciach, lecz nie przynosiły one korzyści ze względu na udane bloki pretendenta.

 

Na punkty prowadził Kita, lecz w drugiej rundzie walka się skończyła! Choć był on ostrzegany przed niebezpiecznymi high kickami mistrza, to raczej nie posłuchał swoich trenerów bądź też nie był w stanie zareagować. Bedorf trafił idealnie, prosto w głowę rywala, który od razu runął na ziemię. O kontynuowaniu pojedynku nie było mowy, sędzia natychmiast go zakończył. To się nazywa efektowne zakończenie!

 

Skrót ostatniej walki Karola Bedorfa w załączonym materiale wideo.

 

Polecamy KSW 34 na antenie Polsatu, Polsatu Sport oraz w IPLA TV. Obejrzyj na żywo TUTAJ!

 

Przegapiłeś transmisję? Nic straconego! Archiwum znajdziesz TUTAJ!

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze