KSW 34: Polacy obronili pasy! Decyzja Sowińskiego, kolano Narkuna, nawałnica Bedorfa

Wszyscy trzej polscy mistrzowie KSW, którzy znaleźli się na karcie walk gali na warszawskim Torwarze, obronili pasy mistrzowskie! Artur Sowiński pokonał na punkty Fabiano "Jacarezinho" Silvę, Tomasz Narkun zniszczył latającym kolanem Cassio Barbosę de Oliveirę, a w walce wieczoru Karol Bedorf nie pozostawił złudzeń Jamesowi McSweeneyowi.

Gala zaczęła się od dwóch walk undercardowych. Faworytem pierwszego starcia był Tomasz Kondraciuk, lecz to Macin Wójcik od początku wyglądał znacznie lepiej. Skutkiem tego było przeniesienie do parteru i konsekwentne rozbijanie przeciwnika. W drugiej rundzie załatwił sobie zwycięstwo pięknym head kickiem. To było udane rozpoczęcie KSW 34. Później, choć walka zakończyła się werdyktem sędziowskim, oglądaliśmy ciekawy pojedynek w wadze ciężkiej między Szymonem Bajorem a Jędrzejem Maćkowiakiem. Ostatecznie wygrał ten pierwszy.

 

Długo wyczekiwaną walką było starcie Macieja Jewtuszki z Krzysztofem Kułakiem. Obaj podgrzewali atmosferę, deklarowali grzmoty i słowa dotrzymali. Mimo to zdecydowaną przewagę miał ten pierwszy, który na kilka sekund przed końcem pierwszej rundy mógł poddać rywala. To mu się nie udało, ale w drugiej dopiął swego. Znakomity powrót do organizacji zaliczył także Antoni Chmielewski, który na początku pierwszej rundy znokautował Svetlozara Savova.

 

Prawdziwy pokaz MMA dali Aslambek Saidov i Yasubey Enomoto. Pierwsza runda to ciągłe stójka, druga - parter, trzecia - połączenie stójki i parteru. Od strony technicznej pojedynek mógł się podobać. Sędziowie ostatecznie wskazali jednogłośne zwycięstwo Saidova. Po tym starciu przyszedł czas na trzy walki o pas federacji KSW.

 

Artur "Kornik" Sowiński zmierzył się z Fabiano "Jacarezinho" Silva. Brazylijczyk wyszedł do klatki iście tanecznym krokiem, wydawał się bardzo wyluzowany. Podczas ważenia można było zwrócić uwagę, że jest świetnie zbudowany jak na wagę piórkową. Polak miał przewagę zasięgu, z czego korzystał. Jego rywal, choć miał być lepszym zawodnikiem niż poprzedni rywal Kleber Koike Erbst, nie robił większej krzywdy. Wygrał jedną rundę, gdyż po prostu przeleżał na Polaku, lecz zasłużenie przegrał jednogłośną decyzją sędziów. Sowiński ciągle mistrzem KSW!

 

Tak naprawde nie miałem przewagi zasięgu, bo Fabiano miał bardzo długie ręce! Chyba w młodości pomagał mamie nosić zakupy - powiedział po walce "Kornik".

 

Tomasz Narkun na gali w Londynie zdobył pas KSW w wadze półciężkiej, notując pierwszy nokaut w karierze (na Goranie Reljicu). Specjalista od parteru po raz kolejny zaprezentował świetną stójkę - parter również - i potężnym latającym kolanem wybił z głowy chęć do walki Cassio Barbosie de Oliveirze. Brazylijczyk upadł, a sędzia po kolejnych ciosach Polaka przerwał walkę.

 

Tak naprawdę dopiero dwa tygodnie przestałem świętować zdobycie pasa! Teraz czas na kolejne świętowanie - powiedział Narkun.

 

W walce wieczoru Karol Bedorf zmierzył się z Jamesem McSweeneyem. Obaj zawodnicy nie kryli wzajemnej niechęci, dlatego dobrze, że cały spór miał rozstrzygnąć się w klatce. Wydawało się, że to Polak będzie chciał przenieść walkę do parteru, gdyż Anglik to wysokiej klasy kickboxer. Nic z tych rzeczy, bo to rywal pierwszy złapał na nogę! Bedorf to przetrwał - tak samo jak spychanie i klincz przy siatce - i zaatakował potężnym head kickiem. Kopnięciami ustawił sobie przeciwnika, a później tylko dokładał kolejne uderzenia przy siatce. Łącznie zadał prawie 40 ciosów bez żadnej odpowiedzi! Sędzia musiał przerwać pojedynek.

 

Ta walka była dla mnie sprawdzianem. Zdałem go! - powiedział Bedorf.

 

Wyniki KSW 34: New Order:

walka o pas mistrzowski kategorii ciężkiej:
120 kg: Karol Bedorf pokonał orzez techniczny nokaut w pierwszej rundzie Jamesa McSweeneya.


walka o pas mistrzowski kategorii półciężkiej:
93 kg: Tomasz Narkun pokonał przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie (latające kolano i uderzenia) Cassio Barbosę de Oliveirę.

walka o pas mistrzowski kategorii piórkowej:
66 kg: Artur Sowiński pokonał jednogłośnie na punkty (29-29, 29-28, 29-28) Fabiano "Jacarezinho" Silvę.


Pozostałe walki karty głównej:
77 kg: Aslambek Saidov pokonał jednogłośnie na punkty (29-28, 29-28, 29-28) Yasubeya Enomoto.

84 kg: Antoni Chmielewski pokonał przez TKO w pierwszej rundzie (uderzenia w parterze) Svetlozara Savova.

77 kg: Maciej Jewtuszko pokonał przez poddanie  w drugiej rundzie (uderzenia) Krzysztofa Kułaka.

Karta wstępna:

120 kg: Szymon Bajor pokonał jednogłośnie na punkty Jędrzeja Maćkowiaka (29:28, 29:28, 29:28).
93 kg: Marcin Wójcik pokonał Tomasza Kondraciuka przez TKO w drugiej rundzie (uderzenia w parterze).

 

Relacja na żywo z gali KSW 34 na Polsatsport.pl.

18:31

Witamy w relacji na żywo z gali KSW 34: New Order!

18:35

Gośćmi Mateusza Borka są właściciele KSW - Maciej Kawulski i Martin Lewandowski.

18:35

Kawulski potwierdza: w tym roku odbędą się cztery gale KSW!

18:43

Włodarze KSW miali sporo problemów ze znalezieniem przeciwnika Tomaszowi Narkunowi. Ostatecznie padło na Cassio Barbosę de Oliveirę - czyli Brazylijczyka z co najmniej niezłym parterem. Jak wiadomo "Żyrafa" specjalizuje się w tej płaszczyźnie, więc może być ciekawie!

18:43

Oto karta walk dzisiejszej gali:

 

Karta walk KSW 34: New Order:

walka o pas mistrzowski kategorii ciężkiej:
-120 kg: Karol Bedorf (13-2) - James McSweeney (15-13)

walka o pas mistrzowski kategorii półciężkiej:
-93 kg: Tomasz Narkun (11-2) - Cassio Barbosa de Oliveira (17-6-1)

walka o pas mistrzowski kategorii piórkowej:
-66 kg: Artur Sowiński (16-7) - Fabiano Silva da Conceicao (26-6-1)

Pozostałe walki karty głównej:
Aslambek Saidov (17-4) - Yasubey Enomoto (14-6)
Maciej Jewtuszko (11-3) - Krzysztof Kułak (26-14-2)
Antoni Chmielewski (31-14) - Svetlozar Savov (15-5)

Karta wstępna:
Jędrzej Maćkowiak (4-0) - Szymon Bajor (14-6)
Marcin Wójcik (7-4) - Tomasz Kondraciuk (11-5)

18:44

Włodarze KSW potwierdzili, że starcie Saidov - Enomoto jest eliminatorem do walki o pas kategorii półśredniej z Borysem Mańkowskim!

18:50

Kawulski poinformował, że już niedługo dowiemy się kilku informacji o KSW 35! Kto będzie rywalem Mameda Khalidova, a kto rywalem Mariusza Pudzianowskiego? Czekamy!

18:54

Oficjalnie: Marcin Wrzosek w KSW!

19:01

A tutaj więcej informacji:

 

Wrzosek oficjalnie w KSW!

 

 

19:02

Za chwilę zaczynamy! Pierwsza walka undercardowa, w której zmierzą się Marcin Wójcik (7-4) i Tomasz Kondraciuk (11-5).

19:10

W klatce jest już Marcin Wójcik.

23:48

19:19

Marcin Wójcik (7-4) - Tomasz Kondraciuk (11-5) 1 RUNDA

Pierwsze dwie minuty pierwszej rundy były rozpoznawcze. Walka była prowadzona głównie w stójce, obaj atakowali raczej pojedynczymi ciosami, które lądowały na gardzie. Wydawało się, że lekką przewagę może mieć Kondraciuk, lecz wtedy Wójcik zdecydował się na obalenie. To było kluczowe w tym starciu, bo to właśnie w parterze zyskał on przewagę. Zachowywał się bardzo spokojnie, ciągle atakował pojedynczymi ciosami oraz wykorzystywał łokcie. Efektowne było także kopnięcie w brzuch, kiedy rywal leżał. Runda zdecydowanie dla Wójcika.

 

19:23

Marcin Wójcik (7-4) - Tomasz Kondraciuk (11-5) 2 RUNDA

 

Druga runda została na chwilę przerwana, gdyż Wójcik zaatakował przypadkowo poniżej pasa. Później jednak zdecydowanie dominował, raz po raz trafiał Kondraciuka. Szczególnie bolesny head kick, który czysto doszedł do głowy rywala. Następnie to już była egzekucja i sędzia musiał przerwać pojedynek, bo Kondraciuk nie był w stanie bronić się przed ciosami w parterze. Efektowne zwycięstwo Wójcika!

23:47

19:26

Płynnie przechodzimy do kolejnego starcia, tym razem w wadze ciężkiej. Jędrzej Maćkowiak vs Szymon Bajor.

23:47

19:36

Jędrzej Maćkowiak (4-0) - Szymon Bajor (14-6) 1 RUNDA

W wadze ciężkiej rekordy, statystyki zazwyczaj nie mają takiego znaczenia, bo wystarczy jeden cios, jedna wymiana i cała analiza jest do wyrzucenia. Teoretycznie faworytem był Maćkowiak, który miał przewagę zasięu, wzrostu, budowy ciała. Z każdą kolejną walką wydawał się coraz lepszym zawodnikiem i to właśnie on trafił jako pierwszy. Później jednak Bajor nieźle skracał dystans i atakował prawym sierpowym. Silniejsze ciosy może i zadawał Maćkowiak, ale to Bajor był znacznie bardziej precyzyjny. W drugiej części rundy na twarzy "Wałujewa" pojawiły się rozcięcia.

19:43

Jędrzej Maćkowiak (4-0) - Szymon Bajor (14-6) 2 RUNDA

Jeszcze więcej krwi było w drugiej rundzie! Maćkowiak bardzo szybko sprowadził walkę do parteru i tam próbował rozbijać rywala. Problem w tym, że Bajor na ziemi czuje się bardzo dobrze, bo aż dziewięć z czternastu walk kończył poddaniami. Maćkowiak długo dochodził do pełnego dosiadu, bo przeciwnik świetnie się bronił. Na kilkadziesiąc sekund przed końcem sędzia podniósł pojedynek, bo "Wałujew" nie był wystarczająco aktywny.

19:49

Jędrzej Maćkowiak (4-0) - Szymon Bajor (14-6) 3 RUNDA

Maćkowiak szukał szczęścia w parterze - wiedział, że to tam musi rozegrać walkę. Udało mu się to dosyć szybko, lecz do pełnego dosiadu sporo mu brakowało. Był na górze, w półgardzie, lecz Bajor dobrze się bronił. Mijały minuty i "Wałujew" zachowywał się coraz pewnie. Na 100 sekund przed końcem obaj wrócili do stójki, lecz Maćkowiak bardzo szybko chciał ponownie sprowadzić walkę do parteru. Nie udało mu się to, lecz po chwili udało się to... Bajorowi! W 20 sekund zadał mnóstwo ciosów młotkowych, które rozbiły rywala. Pierwsza runda dla Bajora, druga - dla Maćkowiaka. Trzecia runda - jesteśmy bardzo ciekawi!

19:52

Szymon Bajor pokonał jednogłośnie na punkty Jędrzeja Maćkowiaka (29:28, 29:28, 29:28).

19:55

A już za chwilę zaczniemy kartę wstępną gali KSW 34!

19:58

Gośćmi Mateusza Borka są Mateusz Gamrot i Anzor Azhiev.

20:00

Mateusz Gamrot poinformował, że powalczy o pas kategorii lekkiej! - Wygrałem wszystkie walki, więc czy będzie pas, czy też go nie będzie, to będę zadowolony - powiedział.

20:06

Zdaniem Azhieva, Narkun powinien bez większych problemów wygrać ze swoim przeciwnikiem. Z kolei Bedorf wcale nie musi mieć łatwej przeprawy. - McSweeney to twardy chłop! - powiedział. - Karol nie może stać, czekać i zepchnąć się do defensywy. Nie może się cofać, musi być agresywny - dodał Gamrot.

20:14

Gośćmi Mateusza Borka są Mariusz Pudzianowski oraz mistrz KSW w wadze średniej Mamed Khalidov!

20:18

Karty KSW 35 odkryte! Jakie pojedynki zobaczymy?

 

Mamed Khalidov - Aziz Karaoglu

Michał Materla - Kendall Grove

Mariusz Pudzianowski - Marcin Różalski

20:21

Dobry wybór włodarzy KSW?

20:21

Aziz zasłużuł na walkę o pas - powiedział Khalidov.

20:22

Czas na ceremonię otwarcia gali KSW 35: New Order!

20:32

Bohaterowie gali KSW 34 przedstawieni! Czekamy na pierwszą walkę, a wystąpią w niej Antoni Chmielewski (31-14) i Svetlozar Savov (15-5).

20:44

Zaczynamy pierwszą walkę karty wstępnej! Do klatki zmierza już Maciej "Irokez" Jewtuszko!

20:47

A teraz czas na Krzysztofa Kułaka!

20:50

Maciej Jewtuszko (11-3) - Krzysztof Kułak (26-14-2)

O co chodzi w ich konflikcie? Sprawdźcie!

 

KSW 34: O co chodzi w konflikcie Jewtuszko - Kułak? Zawodnicy zdradzają!

 

20:55

Maciej Jewtuszko (11-3) - Krzysztof Kułak (26-14-2) 1 RUNDA

Obaj wyraźnie za sobą nie przepadają, więc czekaliśmy na prawdziwe grzmoty! Jewtuszko na początku trafił kolanem i przeniósł walkę do parteru. Długo tam jednak nie zagościli. Po chwili Kułak zepchnął rywala do siatki i kontrolował przebieg w klinczu. Sędzia w końcu jednak ich podniósł i tam aktywniejszy był "Irokez". W ostatnich sekundach znowu walka toczyła się na dole, Jewtuszko znalazł się w świetnej pozycji i prawie "udusił" Kułaka, którego uratował gong kończący pierwsze starcie. Jeszcze kilka sekund i zapewne byłoby poddanie!

21:00

Maciej Jewtuszko (11-3) - Krzysztof Kułak (26-14-2) 2 RUNDA

Jewtuszko bardzo szybko i bardzo sprytnie sprowadził walkę do parteru i szukał uderzeń łokciem. "Irokez" kontrolował przebieg walki i widać, że chce rozbić twarz Kułaka. W końcu mu się udało, "Model" był rozcięty i łatwo oddał pozycję, co było wodą na młyn dla jego rywala. Kwestią czasu było, aż Kułak odklepie. Raz poszukał duszenia - bezskutecznie - i po chwili sędzia przerwał pojedynek. Zwycięzcą został Maciej Jewtuszko!

21:00

Maciej Jewtuszko pokonał przez poddanie (uderzenia) Krzysztofa Kułaka.

23:49

21:03

- Nie mogłem podejść do tego starcia emocjonalnie, bo to źle by się dla mnie skończyło - powiedział zwycięzca walki.

21:13

Czas na kolejną walkę! Antoni Chmielewski (31-14) - Svetlozar Savov (15-5). Do klatki zmierza ten drugi.

21:15

Czas na Chmielewskiego.

21:19

Antoni Chmielewski (31-14) - Svetlozar Savov (15-5) 1 RUNDA

Ależ walka. Chmielewski bardzo szybko uporał się z Bułgarem!

21:24

Antoni Chmielewski (31-14) - Svetlozar Savov (15-5) 1 RUNDA

Chmielewski został dopisany do gali w ostatniej chwili, ale był świetnie przygotowany! Wydawało się, że to Savov może zakończyć walkę przed czasem, bo szybko trafił Polaka, ale ten odpowiedział szybkim obaleniem. Mimo że Bułgar był na dole, to był bardzo agresywny i aktywny, lecz nie dał rady Chmielewskiemu, który wziął go pod bok i rzucił go na ziemię. Rywal był zamroczony, a grad ciosów spadał na niego z wielką częstotliwością. Sędzia musiał przerwać walkę, fenomenalny powrót do KSW!

21:25

Mateusz Borek przyznał, że to najbardziej spektakularny powrót do organizacji w historii KSW!

21:25

Nie było łatwo, bo zmagałem się z kontuzją, lecz nie mogłem odmówić - powiedział po walce Chmielewski.

23:48

21:27

A my przechodzimy do kolejnej walki: Aslambek Saidov (17-4) - Yasubey Enomoto (14-6)!

21:37

Aslambek Saidov (17-4) - Yasubey Enomoto (14-6) 1 RUNDA

Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że ten pojedynek będzie eliminatorem do walki o pas mistrzowski kategorii półśredniej z Borysem Mańkowskim. Saidov szybko trafił Enomoto, ale nie poszedł za ciosem, bo stracił równowage. Obaj raczej preferowali walkę w stójce - Szwajcar na początku szukał uderzeń nogą, Saidov za to nastawiał się na prawe sierpowe. Mało było precyzyjnych ciosów, choć w końcówce Enomoto mógł otrzymać dodatkowe punkty... za walory artystyczne. Oczywiście to w formie żartu, ale strzelanie obrotówkami i kilka latających kolan mogło się podobać!

21:44

Aslambek Saidov (17-4) - Yasubey Enomoto (14-6) 2 RUNDA

Saidov szukał obalenia, szukał i w końcu znalazł! To było po niespełna dwóch minutach rundy. Kiedy Czeczen znalazł się w parterze, to wyprowadził kilka mocnych ciosów łokciem, lecz Szwajcar to twardy zawodnik - zaryzykował i wstał, a następnie nawet obalił rywala! Losy walki zmieniały się z sekundy na sekundę - Saidov nagle znalazł się na górze, a później to Enomoto założył przeciwnikowi dźwignę na kolano. Ten jednak nie odklepał i gong zakończył wysiłek "Helweta".

21:49

Aslambek Saidov (17-4) - Yasubey Enomoto (14-6) 3 RUNDA

 

Dwie pierwsze rundy były zupełnie inne - najpierw oglądaliśmy stójkę, a później głównie parter. W trzeciej zaczęło się od tego pierwszego, ciosów było mało, ale więcej siły zachował Saidov. Po dwóch minutach sprowadził walkę na ziemię i tam kontrolował jej przebieg. Enomoto szukał jeszcze ręki, ale uchwyt nie był na tyle silny, by Czeczen dał się na to nabrać. Czekamy na werdykt! Jeśli nie będzie niespodzianki, to zwycięzcą zostanie Saidov.

21:50

Aslambek Saidov pokonał jednogłośnie na punkty Yasubeya Enomoto (29:28, 29:28, 29:28).

21:51

To dwunaste zwycięstwo Saidova w KSW!

23:49

21:59

Zanim trzy walki o pasy federacji KSW, czas na studio! Gościem Mateusza Borka jest Marcin Różalski, który zmierzy się na gali KSW 35 z Mariuszem Pudzianowskim.

22:03

Zobaczmy więc efektowną zapowiedź gali KSW 35!

KSW 35: Khalidov, Pudzianowski i Materla poznali rywali!

 

22:07

Nie ma między nami złej krwi. Jesteśmy na stopniu koleżeńskim - powiedział o relacji z "Pudzianem" Rożalski.

22:09

Czas na pierwszą walkę o pas federacji KSW! W wadze piórkowej Artur Sowiński zmierzy się z Fabiano Silvą "Jacarezinho".

22:12

W iście tanecznym stylu w klatce pojawił się "Jacarezinho". Widać u niego ten brazylijski luz!

22:22

Artur Sowiński - Fabiano "Jacarezinho" Silva 1 RUNDA

 

Przewaga zasięgu i wzrostu zdecydowanie przemawiała za Sowińskim, który wiedział, że musi trzymać Brazylijczyka na dystans. Fani "Kornika" mogli bać się o to, że jak "Jacarezinho" sprowadzi walkę do parteru, to będzie miał więcej atutów niż poprzedni rywal Polaka - Kleber Koike Erbst. Nic z tych rzeczy, bo Sowiński w parterze spisywał się bez zarzutu! Próbował skrętówki, wysoko sięgał nogami i po prostu kontrolował przebieg pojedynku. Runda dla mistrza!

22:29

Artur Sowiński - Fabiano "Jacarezinho" Silva 2 RUNDA


Sowiński zaskakująco dobrze radził sobie z próbami obaleń Brazylijczyka, lecz w końcu za łatwo "oddał" jedną nogę. Silva był z góry, a Polak był pasywny. Można powiedzieć, ze "Jacarezinho" przeleżał na nim ponad trzy minuty i dzięki temu zyskał przewagę na kartach punktówych. Na razie jest 19:19, czekamy na trzecie starcie!

22:35

Artur Sowiński - Fabiano "Jacarezinho" Silva 3 RUNDA


Brazylijczyk miał coraz mniej sił, próbował obalenia, lecz przez ponad 40 sekund trzymał go za nogę i był bezradny. Sowiński konsekwentnie utrzymywał dystans w stójce i punktował lewym prostym. Po ostatnim gongu widać niepewność w oczach obu zawodników, ale naszym zdaniem wygrał Polak!

22:36

Artur Sowiński pokonał jednogłośnie na punkty (29:28, 29:28, 29:28) Fabiano "Jacarezinho" Silvę i obronił tytuł mistrza KSW w kategorii piórkowej!

23:49

22:39

Tak naprawde nie miałem przewagi zasięgu, bo Fabiano miał bardzo długie ręce! Chyba w młodości pomagał mamie nosić zakupy - powiedział po walce Artur "Kornik" Sowiński - mistrz KSW w kategorii piórkowej.

22:53

Czekamy na kolejną walkę! Tomasz Narkun stanie w obronie pasa kategorii półciężkiej, a jego rywalem będzie Cassio Barbosa de Oliveira.

22:57

Do klatki zmierza Brazylijczyk! Stylem poruszania przypomina "Jacarezinho"! Czy jednak ten taneczny krok w jakikolwiek sposób mu pomoże?

23:50

23:06

Tomasz Narkun (11-2) - Cassio Barbosa de Oliveira (17-6-1) 1 RUNDA

 

Narkun pozostaje mistrzem kategorii półciężkiej!

23:10

Tomasz Narkun (11-2) - Cassio Barbosa de Oliveira (17-6-1) 1 RUNDA

 

Obaj preferują walkę w parterze - Narkun z jedenastu wygranych aż dziesięć zantował przez poddanie. Kiedy Polak znalazł się na dole, to wcale nie był w straconej pozycji, bo był bardzo aktywny. Próbował trójkąta nogami, lecz za każdym razem Brazylijczyk za każdym razem rozbijał te próby. W końcu Polak popełnił faul - podczas gdy obaj byli w parterze kopnął go w twarz. Barbosa de Oliveira szybko doszedł do siebie i... szybko przegrał pojedynek. Narkun wstał i zaatakował potężnym latającym kolanem. To rozbiło szczękę rywala, który nie mógł się bronić. Sędzia musiał przerwać walkę, bo Oliveira się nie bronił. Kapitalna wygrana Polaka!

23:50

23:13

Przed nami już tylko walka wieczoru! Karol Bedorf zmierzy się z James McSweeneyem.

23:17

McSweeney jest już w klatce! Czekamy na mistrza KSW w wadze ciężkiej.

23:19

A w taki sposób Artur Sowiński obronił tytuł mistrza KSW w kategorii piórkowej!

 

Artur Sowiński - Fabiano Silva. Skrót walki

 

23:25

Karol Bedorf (13-2) - James McSweeney (15-13) 1 RUNDA

Bedorf pozostaje mistrzem wagi ciężkiej!

23:27

Karol Bedorf (13-2) - James McSweeney (15-13) 1 RUNDA

 

Anglik to znakomity kickboxer, więc wydawało się, że to Bedorf raczej będzie szukał stójki. To jednak McSweeney dwukrotnie starał się sprowadzić za jedną nogę walkę na ziemię. Polak jednak przetrwał, rozerwał i strzelał potężnymi high kickami. Anglik próbował spychać go na siatkę i to mu się udawało, lecz gdy tylko "Coco" uwolnił się z klinczu, to niszczył go kolejnymi kopnięciami. Bedorf trafił jednym high kickiem, poprawił ciosem na wątrobę, dołożył kilka efektownych kolan, jeden znakomity łokieć i McSweeney w końcu padł! Sędzia po chwili przerwał walkę. Bedorf zadał ponad 30 ciosów bez odpowiedzi rywala!

23:33

Mam jaja ze stali! Ta walka była dla mnie sprawdzianem - zdałem go! - powiedział po walce zadowolony mistrz wagi ciężkiej Karol Bedorf.

23:34

Dziękujemy za udział w relacji na żywo! Zapraszamy na liczne skróty, wywiady po gali KSW 34! Bądźcie z nami!

Zobacz także:
Podziel się:
Skomentuj:
pobierz aplikację pobierz aplikację
Polsat Sport
Najnowsze wiadomości sportowe z kraju i ze świata!
zamknij