KSW 34: Wójcik zniszczył Kondraciuka w drugiej rundzie! (WIDEO)

Sporty walki

Dla Marcina Wójcika i Tomasza Kondraciuka była to druga walka w KSW. Obaj przegrali w swoich debiutach dla tej organizacji, więc mieli okazję by zmazać plamę. Górą był Wójcik, który w drugiej rundzie zasypał rywala gradem ciosem pod siatką, zmuszając sędziego do przerwania walki!

Pierwsze dwie minuty pierwszej rundy były rozpoznawcze. Walka była prowadzona głównie w stójce, obaj atakowali raczej pojedynczymi ciosami, które lądowały na gardzie. Wydawało się, że lekką przewagę może mieć Kondraciuk, lecz wtedy Wójcik zdecydował się na obalenie. To było kluczowe w tym starciu, bo to właśnie w parterze zyskał przewagę. Zachowywał się bardzo spokojnie, ciągle atakował pojedynczymi ciosami oraz wykorzystywał łokcie. Efektowne było także kopnięcie w brzuch, kiedy rywal leżał. Runda zdecydowanie dla Wójcika.

 

Druga runda została na chwilę przerwana, gdyż Wójcik zaatakował przypadkowo poniżej pasa. Później jednak zdecydowanie dominował, raz po raz trafiał Kondraciuka. Szczególnie bolesny był head kick, który czysto doszedł do głowy rywala. Następnie to już była egzekucja i sędzia musiał przerwać pojedynek, bo Kondraciuk nie był w stanie bronić się przed ciosami w parterze. Efektowne zwycięstwo Wójcika!

 

Skrót walki Marcina Wójcika i Tomasza Kondraciuka w załączonym materiale!

 

Przegapiłeś transmisję? Nic straconego! Archiwum znajdziesz TUTAJ!

MC, jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze