Mączyński i Onyszko gośćmi Dogrywki Cafe Futbol. Kliknij i oglądaj

Piłka nożna
Mączyński i Onyszko gośćmi Dogrywki Cafe Futbol. Kliknij i oglądaj
fot. PAP

Reprezentant Polski Krzysztof Mączyński, a także medalista olimpijski Arkadiusz Onyszko będą gośćmi Mateusza Borka w Dogrywce Cafe Futbol. Obok lidera Wisły Kraków i autora książki "Fucking Polak" w studiu CF zasiądą także Roman Kołtoń i Wojciech Kowalczyk.

Rok 2015 należał do Krzysztofa Mączyńskiego. Reprezentant Polski ugruntował swoją pozycję w kadrze Adama Nawałki, rozgrywając świetne mecze m.in. ze Szkocją i Irlandią, z Chin wrócił do Wisły Kraków, której z miejsca stał się liderem, a także został szczęśliwym ojcem uroczej Victorii. Obecnie 28-latek w Warszawie przechodzi rehabilitację kolana i wypatruje powrotu na boisko. I choć niemal na pewno nie zagra w marcowych meczach towarzyskich z Serbią i Finlandią, to możemy wierzyć, że już latem będzie podporą walczących na francuskich mistrzostwach Europy biało-czerwonych.

 

Swój sukces z kadrą osiągnął już Arkadiusz Onyszko, srebrny medalista olimpijski z 1992 roku z Barcelony. Były golkiper Lecha Poznań, Widzewa Łódź a także duńskich Viborga, Odense i Midtjylland wydał właśnie swoją biografię pt. „Fucking Polak. Nowe życie”. W najbliższą niedzielę to właśnie on i Mączyński będą gośćmi Mateusza Borka. W studiu pojawią się także eksperci Polsatu Sport Roman Kołtoń i Wojciech Kowalczyk.

seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze