Wrzosek oficjalnie w KSW!

Sporty walki

Spekulacje nareszcie potwierdzone! Marcin Wrzosek (10-3) podpisał kontrakt KSW - poinformowała federacja w studiu przed galą na warszawskim Torwarze.

Wrzosek pokazał się ze świetnej strony w programie The Ultimate Fighter, dzięku temu zapracował na szansę w UFC. Polak w drużynie Europy prowadzonej przez Conora McGregora dotarł aż do półfinalu, gdzie uległ Saulowi Rodgersowi. Włodarze UFC zadecydowali jednak uzupełnić kartę walkę UFC The Ultimate Fighter 22 Finale dwoma dodatkowymi walkami, których bohaterami zostali uczestnicy programu. Wrzosek został zestawiony z drugim przegranym półfinału - Julianem Erosą. Przegrał niejednogłośną decyzją sędziów, ale mógł być z siebie zadowolony.

Mimo wszystko "The Polish Zombie" został zwolniony przez największą organizację MMA na świecie, ale na brak zainteresowania nie mógł narzekać. Dużo mówiło się o tym, że Wrzosek otrzymał propozycję walki z Arturem Sowińskim na Torwarze. KSW długo polowała na zawodnika - wysłała zapytanie od razu po zakończeniu przygody z UFC i teraz w końcu mamy odpowiedź. Oto najnowszy nabytek duetu Kawulski-Lewandowski!

 

Kontrakt Wrzoska będzie obowiązywać przez cztery walki.

 

- UFC potraktowało mnie niesprawiedliwie, bo czuję, że walkę wygrałem. Teraz jestem gotowy, by zawojować polski rynek! - powiedział.

 

 

Polecamy KSW 34 na antenie Polsatu, Polsatu Sport oraz w IPLA TV. Obejrzyj na żywo TUTAJ!

 

Przegapiłeś transmisję? Nic straconego! Archiwum znajdziesz TUTAJ!

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie