Szczęsny nie zagra na Euro przez Marinę? Woli ślub?

Piłka nożna
Szczęsny nie zagra na Euro przez Marinę? Woli ślub?
fot. PAP

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko to jedna z najpiękniejszych par show-biznesu. Już w czerwcu bramkarz reprezentacji Polski ma wziąć uroczą piosenkarkę za żonę. – Przed meczem z Irlandią Północną można zrobić imprezę na Lazurowym Wybrzeżu! - żartował w Cafe Futbol Mateusz Borek.

Plotkarskie portale w całym kraju poinformowały niedawno, że już w czerwcu we Włoszech Wojciech Szczęsny stanie na ślubnym kobiercu z Mariną Łuczenko! Ceremonia miałaby się odbyć jeszcze przed mistrzostwami Europy we Francji. – Gdzieś tam wymieniano datę 9 czerwca, że niby Wojtek zdąży jeszcze przed meczem z Irlandią Północną. Czyli co? Kadra 9 będzie się bawić, a za chwilę wyjdzie na boisko - śmiał się gospodarz Cafe Futbol Mateusz Borek.

 

- Wszystko jest możliwe. Ja wziąłem ślub cywilny przed meczem z Lechem Poznań – odpowiedział piłkarz Wisły Kraków i kolega Szczęsnego z reprezentacji Krzysztof Mączyński. Borek dodał ze śmiechem: - Pierwszy mecz gramy w Nicei, a więc wcześniej można zorganizować party na plaży!

 

Całą dyskusję o ślubie Wojciecha Szczęsnego zobacz w materiale wideo.

 

 

seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze