Khalidov: McSweeneyowi należą się podziękowania...

Sporty walki

Mamed Khalidov (31-4-2) na gali KSW 34 nie walczył, ale bacznie obserwował poczynania w klatce. Mistrz kategorii średniej zganił za występ swojego klubowego kolegę Aslambeka Saidova (18-4) i przesłał podziękowania... Jamesowi McSweeneyowi (15-14).

Saidov na gali KSW 34 po trzech rundach wygrał walkę z Yasubeyem Enomoto (14-7). Pojedynek stał na wysokim poziomie sportowym, ale Khalidov z występu klubowego kolegi nie jest zadowolony. W jego opinii mógła potoczyć się inaczej.

- Było dużo błędów ze strony Aslambeka. Nie chodził w prawą stronę, nie zachodził rywala... Po pierwszej rundzie był bardzo spięty i nie robił tego, co planowaliśmy na treningach. Później musiał już sprowadzać walkę do parteru, żeby wygrać - ocenił Mamed.

Khalidov w samych superlatywach wypowiadał się na temat Karola Bedorfa, który w walce wieczoru już w pierwszej rundzie pokonał Jamesa Mcsweeneya.

- Karol ruszył z jajem i pokazał, że ma ciężkie ręce i nogi. Niepotrzebnie McSweeney prowokował Karola przez cały tydzień, ale teraz można mu podziękować - podsumował Khalidov.

W załączonym materiale wideo obejrzyj wywiad z Mamedem Khalidovem.

Maciej Turski, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie