Conor McGregor wystąpił w reklamie piwa (WIDEO)

Sporty walki
Conor McGregor wystąpił w reklamie piwa (WIDEO)
fot. youtube.com

Conor McGregor (19-3) ostatniego weekendu nie zaliczy do udanych. Irlandczyk przegrał pierwszą walkę w UFC, ale na zarobki narzekać nie może. Zainteresowanie jego osobą jest ogromne, a McGregor w ostatnim czasie wystąpił m.in. w reklamie piwa Budweiser.

Reklama Budweisera nosi tytuł "Wielkie marzenia". W całym wideo nie poruszonego tematu MMA, a McGregor występuje w cywilnym ubraniu. Osoba Irlandczyka jest już tak rozpoznawalna na Wyspach, że nie trzeba przypominać jego fachu.

Nigdy się nie poddawaj, bądź inspiracją dla samego siebie. Mierz tak wysoko jak tylko możesz sobie wyobrazić - mówi McGregor w reklamie.

Conor McGregor w ostatni weekend zanotował pierwszą porażkę w UFC. Po siedmiu zwycięskich walkach w kategorii piórkowej Irlandczyk musiał uznać wyższość Nate'a Diaz. Pojedynek odbył się w kategorii półśredniej na gali UFC 196. McGregor nadal jest mistrzem kategorii piórkowej.

Piwo Budweiser ze środowiskiem MMA kojarzy się już od dłuższego czasu. Z browarem tej marki na konferencjach prasowych UFC niejednokrotnie pojawiał się Donald Cerrone.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze