Kibic zamknął zakład na Leicester City. Dostał 72 tysiące funtów

Piłka nożna
Kibic zamknął zakład na Leicester City. Dostał 72 tysiące funtów
fot. PAP

Anonimowy gracz, który na początku sezonu postawił 50 funtów przy stawce 5000:1 na zdobycie przez piłkarzy Leicester City mistrzostwa Anglii, skorzystał z opcji przedwczesnego zamknięcia zakładu, inkasując tym samym i tak lwią część możliwej wygranej. Za kilka postawionych przed sezonem dolarów zainkasował 72 tys. funtów!

Zdecydował się na to przed sobotnim wyjazdowym zwycięstwem Leicester nad Watford 1:0. Gdyby poczekał z decyzją do zakończenia spotkania, nagroda wzrosłaby do 91 tys., a w razie wywalczenia przez Leicester tytułu - wyniosłaby 250 tys.

 

"Czytałem gazety w sobotę rano i pomyślałem sobie, że nadszedł czas, by zabrać pieniądze" - powiedział kibic, cytowany w poniedziałek wieczorem na stronie jednego z zakładów bukmacherskich.

 

Leicester, którego zawodnikiem jest Marcin Wasilewski, jest rewelacją bieżącego sezonu. Na dziewięć kolejek przed jego zakończeniem wyprzedza o pięć punktów Tottenham Hotspur oraz o osiem Arsenal Londyn i ma szansę na pierwszy w historii tytuł mistrzowski. Piłkarze tego klubu byli wicemistrzami Anglii w 1929 roku.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie