Taryfa ulgowa z okazji Dnia Kobiet? Nie dla Ewy Brodnickiej (WIDEO)

Sporty walki

Czy przygotowująca się do Polsat Boxing Night Ewa Brodnicka dostała wolne z okazji Dnia Kobiet? Niekoniecznie... Wieczorem mogła sobie jednak pozwolić na więcej. - Nie wrócę tak, jak zwykle około 23 do domu i ten czas spędzę... romantycznie - powiedziała Brodnicka.

2 kwietnia coraz bliżej, dlatego pięściarze przed Polsat Boxing Night trenują pełną parą. Także w obozie Ewy Brodnickiej, która zmierzy się z Anitą Torti, nie ma mowy o odpuszczaniu. Także w Dzień Kobiet.

- Nie ma odpuszczania, normalnie robimy trening - mówi Polsatsport.pl Robert Złotkowski, który przygotowuje Polkę do walki na PBN. Pięściarka mogła jednak liczyć na mały prezent od trenera w postaci bukietu kwiatów. Czy była zadowolona z tekiego obrotu spraw?

- Dzień Kobiet spędzam bez większych zmian, tzn rano trening i wieczorem trening. Dzisiejszy wieczorny trening mam jednak trochę wcześniej i wybiorę się z chłopakiem na kolację. Dlatego nie wrócę tak, jak zwykle około 23 do domu i ten czas spędzę... romantycznie - śmieje się Brodnicka.

Co jeszcze mówili Brodnicka i Złotkowski? Odpowiedź w załączonym materiale wideo.

Karolina Owczarz, psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze