Kolejne mecze EU LCS z Frenzy.tv

E-sport
Kolejne mecze EU LCS z Frenzy.tv

Kolejny tydzień zmagań w ramach europejskich rozgrywek League Championship Series to także kolejny tydzień z transmisją z polskim komentarzem od Frenzy. Na stanowiskach komentatorskich już czekają Arkadiusz "Radjo_log" Popiel i Michał "Avahir" Kudliński, którzy specjalnie dla polskich widzów skomentują czwartkowe i piątkowe zmagania najlepszych drużyn Europy.

Dzisiaj najciekawiej zapowiadają się mecze Unicorns of Love z Origen oraz Team Vitality z G2 Esports. W tym pierwszym zobaczymy powracającego po przerwie xPeke, który będzie starał się godnie zastąpić zmagającego się z problemami zdrowotnymi PowerOfEvila, a ten drugi to prawdziwy pojedynek na szczycie tabeli. Dwie obecnie najlepsze drużyny w EU LCS zagrają prawdopodobnie o samodzielne prowadzenie w tabeli.

 
Fr3nzy

Na szybciutko, bo za chwilę zaczynamy!!! :]

Posted by Arkadiusz "Radjo_log" Popiel on Thursday, 10 March 2016

 

W piątek nie można przegapić spotkania Fnatic z Team Vitality. Zdobywcy drugiego miejsca na Intel Extreme Masters mają sporo do udowodnienia swoim fanom. Jeśli Rekklesowi i spółce udało się utrzymać dyspozycję z Katowic, to możemy być świadkami całkowitego odwrócenia trendu w najważniejszych europejskich rozgrywkach.

 

Początek transmisji w czwartek i piątek o godzinie 18:00 na kanale FRENZY w Hitbox.tv.

Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze