"Stoliczku, nakryj się", czyli siatkarze zaatakowali sędziów! (WIDEO)

Końcówka trzeciego seta w meczu Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel należała do bardzo wyrównanych, stąd też oba zespoły wiedziały, że muszą walczyć o każdą piłkę. Przy stanie 29:29 siatkarze gości nie przejmowali się nawet bandami czy... stolikiem!

Mimo tego, że siatkarze mieli w nogach już dwa sety i bardzo ciężki trzeci, to na koniec zaprezentowali wiele długich akcji. Wystarczy tylko uprzedzić fakty i zaznaczyć, że Cuprum wygrało tę partię 36:34, a oba zespoły miały łącznie 12 piłek setowych! Najciekawsza akcja miała jednak miejsce przy stanie 29:29, kiedy to nikt nie chciał odpuścić. W końcu jednak sytuacyjną wystawę otrzymał zawodnik gospodarzy Łukasz Kaczmarek i dobrym atakiem zmusił gości do jeszcze trudniejszej obrony.

Piłka nie wpadła w parkiet, ale na tyle utrudniła odbiór graczom Jastrzębskiego Węgla, że w szybkim tempie powędrowała za bandy reklamowe wprost na... stolik. Jakub Popiwczak i Michał Masny zupełnie się tym nie przejmowali i walczyli do samego końca, co skończyło się tym, że obaj... na nim wylądowali! Czy udało im się jednak podbić piłkę? Sprawdźcie w załączonym materiale wideo!

Cała sytuacja w załączonym materiale wideo.

Polecamy mecze PlusLigi na kanałach Polsat Sport, Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i obejrzyj na żywo TUTAJ!

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów znajdziesz TUTAJ!