Już dzisiaj ruszają finały Hearthstone Fantasy Expo Challenge

E-sport
Już dzisiaj ruszają finały Hearthstone Fantasy Expo Challenge
@FEC

Dziś o 18:00 wystartują ćwierćfinałowe mecze Fantasy Expo Challenge w Hearthstone. Ośmiu zawodników powalczy o punkty rankingu i udział w puli 2000 złotych. Najciekawiej zapowiada się pojedynek Bartłomieja "ikealyou" Zawadzkiego z DzianymDruidem z noMERCY.

NoMERCY to była organizacja ikealyou, więc będziemy świadkami pojedynku dwóch kolegów. Dziany ostatnio podczas PGL Spring Tavern Tales pokazał, że jest bardzo wymagającym przeciwnikiem więc zapowiada się bardzo interesujący pojedynek.

 

Zapytaliśmy zawodnika Illuminar Honor Gaming ikealyou jakie są jego przewidywania przed ćwierćfinałowym meczem:

Pojedynek z Dzianym na pewno nie będzie należał do łatwych. Jest on jednym z graczy ze ścisłej czołówki Polski co udowodnił ostatnio na PGL Spring Tavern w Rumunii plasując się na miejscu 3/4. Szkoda, że już w ćwierćfinale trafiam na jednego ze swoich byłych teammate'ow, ale jeżeli celuje się w zwycięstwo w turnieju to z takimi przeciwnikami też należy wygrać, Mi nie pozostaje nic innego jak zagrać najlepiej jak potrafię i stanąć na wysokości zadania.

 

W pozostałych ćwierćfinałach zmierzą się Rafinha z RossPierrDolem, A83650 z rogosem oraz dawido z Promilem. Po czterech rozegranych w systemie best of 5 meczach będziemy znali dwie półfinałowe pary. Zawodnicy od razu powalczą o występ w wielkim finale, który jest zaplanowany na piątek 18 marca.

Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze