​Kontrowersyjny mały palec! Kurek: Niech pan obejrzy to w domu (WIDEO)

Siatkówka

Czy Artur Szalpuk dotknął piłki małym palcem w jednej z akcji na początku drugiego seta starcia Assseco Resovia - Cerrad Czarni Radom? Sam zainteresowany nie przyznał się do kontaktu z piłką, przy czym upierał się atakujący Bartosz Kurek. Jak zakończyła się kontrowersyjna akcja?

Jedno jest pewne - piłka po plasie Bartosza Kurka spadła minimalnie na aucie, co wychwycili sędziowie spotkania rzeszowian z radomianami. - Liniowy aut, drugi sędzia aut, to co ja miałem pokazać? - tłumaczył się Kurkowi pierwszy sędzia meczu, pan Waldemar Niemczura.

Rzeszowianie nie dali jednak za wygraną i poprosili o challenge. Przy swoim, tzn. przy tym, że Artur Szalpuk dotknął piłki małym palcem, stał również twardo Kurek. - Jak challenge tego nie zobaczy, to niech pan obejrzy to w domu, co on zrobił - odrzekł gracz Asseco Resovii.

Pan Niemczura nie będzie chyba jednak musiał oglądać spornej sytuacji, bo po wideoweryfikacji arbitrzy orzekli, że Szalpuk mial kontakt z piłką. Gdyby jednak były jakieś wątpliwości zapraszamy do obejrzenia materiału wideo!

 

Polecamy mecze PlusLigi na kanałach Polsat Sport, Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i obejrzyj na żywo TUTAJ!

 

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów znajdziesz TUTAJ!

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze