Final Four siatkarskiej Ligi Mistrzów 2016 to efekt wspólnych starań dwóch miast – Krakowa i Rzeszowa oraz klubu Asseco Resovia. Dla sympatyków siatkówki niedzielne spotkanie z mistrzami Polski na Rynku Głównym w Krakowie, będzie niepowtarzalną okazją do zdobycia autografów i krótkich rozmów z gwiazdami PlusLigi. Podczas kwietniowej rywalizacji czterech najlepszych klubowych zespołów Europy, kibice z trybun Tauron Areny Kraków będą mogli podziwiać na żywo popisy m.in. Bartosza Kurka, Krzysztofa Ignaczaka i wielu innych znakomitych siatkarzy.

 

Wciąż trwa rywalizacja o udział w krakowskim turnieju. Kwalifikacje wywalczą zwycięzcy trzech par II rundy play-off:

 

16.03/24.03: Zenit Kazań (Rosja) - PGE Skra Bełchatów (Polska)
17.03/22.03: Trentino Diatec (Włochy) - Biełogorie Biełgorod (Rosja)
17.03/23.03: Cucine Lube Civitanova (Włochy) - Halkbank Ankara (Turcja)

 

W sobotę - 12 marca w Krakowie uruchomiony zostanie jeden z punktów sprzedaży biletów na Final Four. Przez trzy dni mieszkańcy Krakowa i okolic będą mogli zakupić bilety w przedsprzedaży. Sprzedaż biletów odbywać się będzie od soboty do poniedziałku w punkcie STS na ulicy Miodowej 43. Dostępnych będzie tam tysiąc wejściówek w cenie 240 zł w sektorach A6, A15, C13. Ogólna sprzedaż biletów ruszy 21 marca na stronie KupBilet.pl.

 

W niedzielę o godzinie 12.00 w Krakowie pojawi się cała drużyna Asseco Resovii. Mistrzów Polski będzie można spotkać na Rynku Głownym, a także w punkcie sprzedaży biletów.