Puncher: FEN 11 i powrót "Dragona"!

Sporty walki
Puncher: FEN 11 i powrót "Dragona"!
fot. Polsat Sport

Kolejny poniedziałek i kolejny odcinek programu o sportach walki Puncher. Gośćmi Mateusza Borka będą Paweł Jóźwiak, Akop Szostak, Tyberiusz Kowalczyk, Albert Sosnowski, Norbert Dąbrowski, Marcin Piwek i Janusz Pindera. Transmisja w poniedziałek od godziny 20:00 w Polsacie Sport News!

W najbliższy weekend odbędzie się kolejna gala spod szyldu FEN. W walce wieczoru zmierzą się Marian Ziółkowski i Roman Szymański, a stawką pojedynku będzie pas mistrzowski kategorii lekkiej. Niezwykle ciekawie zapowiada się również starcie w kategorii ciężkiej pomiędzy Tyberiuszem Kowalczykiem i Akopem Szostakiem. Zawodnicy w ostatnim czasie wylali sporo złej krwi i w studiu Punchera na pewno będzie gorąca atmosfera. O całym wydarzeniu opowie prezes FEN - Paweł Jóźwiak.

Emocji nie zabraknie również podczas gali pięściarskiej w Żyrardowie. W pojedynku wieczoru wystąpi Albert Sosnowski, który do ringu powróci po prawie dwuletniej przerwie. Podczas piątkowego wydarzenia kolejne zawodowe walki stoczą m.in. Andrzej Sołdra, Tomasz Gargula, Przemysław Runowski oraz Norbert Dąbrowski. W jakiej formie są bohaterowie gali i jakie nadzieje z organizacją wydarzenia wiąże promotor Marcin Piwek?

Transmisja magazynu Puncher od godziny 20:00 w Polsacie Sport News!

Prowadzący: Mateusz Borek

Goście: MMA - Paweł Jóźwiak, Akop Szostak, Tyberiusz Kowalczyk
              boks - Albert Sosnowski, Norbert Dąbrowski, Marcin Piwek, Janusz Pindera

 

Kup bilety na galę Polsat Boxing Night: Adamek vs Molina - FINAL CALL!

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie