Wulgarni kibice z Płocka uciszeni przez... Jureckiego! (WIDEO)

Piłka ręczna

Na niespełna dziesięć minut przed zakończeniem "Świętej Wojny" mecz w Płocku został przerwany. Wszystko za sprawą obrzyźliwych okrzyków kibiców Wisły. Po wznowieniu zdobytą bramką fanów gospodarzy uciszył Michał Jurecki.

Na trybunach przez całe spotkanie panowała gorąca atmosfera. Kibice gospodarzy głośno dopingowali swoją drużynę, ale nie zawsze zgodnie z zasadami fair play. Przy stanie 27:24 dla Wisły dało się usłyszeć wulgarne przyśpiewki, a sędzia zdecydował się na przerwanie spotkania.

Po kilkudziesięciu sekundach mecz został wznowiony. Na zachowanie kibiców błyskawicznie odpowiedział Michał Jurecki, który zdobytą bramką uciszył płockich kibiców.

W załączonym materiale wideo zobacz opisaną sytuację.

Polecamy: Mecze PGNiG Superligi na kanałach Polsat Sport, Polsat Sport Extra oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i obejrzyj na żywo TUTAJ!

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów znajdziesz TUTAJ!